Home / El işi / Tunus İşi Yelek Modelleri

Tunus İşi Yelek Modelleri

;

Tunus İşi Yelek Modelleri Yapılışı

Sevgili hanımlar sizlerin örgü konusunda hem en kolay hem de biri birinden farklı olan ürünleri rahatlık ile ortaya çıkardığı tunus işi adeta zincir çekilerek örülen bir model olmaktadır. Bunlar arasında tunus işi yelek modelleri yapılışı için fazla emek harcamadan kısa sürede kendinize uygun bir ürünlerin ortaya çıkmasını sağlayabileceksiniz. Uzun kollu tunus işi yelek modelleri yapılışı için de yine aynı şekilde zincirleri düzgün bir şekilde araya gelmesini sağlayabilirsiniz. Kendinize özgü olarak yapacağınız bu yeleklere uzun süre emek vermeden biri birinden farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlayabileceksiniz.

Tunus İşi Yelek Modelleri Yapılışı - Tunus İşi Yelek Modelleri
Tunus İşi Yelek Modelleri Yapılışı

Tunus İşi Kaz Ayağı Yelek Modelleri Yapılışı

Değerli hanımlar sizler için vazgeçilmez yapıda olan yeleklerin son yıllar içinde en çok dikkatleri çeken alternatifi olarak tunus işi kazayağı yelek modelleri yapılışı olmaktadır. Yapmak için sadece bir adet kalın şiş ve iplerin olması yeterli olacaktır. İsterseniz tek renk isterseniz de birden fazla rengin bir araya gelmesiyle oluşturabilirsiniz. Minicik bebeklerinizin boyutlarına göre ya da ördüğünü kişinin bedenine göre alt kısımlarda o sayıda zincir atarak başlayabilirsiniz. Bunun üzerine iki zincir atıp iki taneyi bir kere de çekmek gibi işler devam edecektir. Üç kat bir renk, tek kat da farklı bir rengin bir araya gelmesiyle ortaya muhteşem ötesi bir yelek ortaya çıkmasını sağlayacaksınız.

Tunus İşi Kaz Ayağı Yelek Modelleri Yapılışı - Tunus İşi Yelek Modelleri
Tunus İşi Kaz Ayağı Yelek Modelleri Yapılışı

Renkli Tunus İşi Yelek Modelleri Yapılışı

Daha çok minik bebeklerin kullanımı için yapılan yeleklerin en tatlı ve en güzel duranı olarak renkli tunus işi yelek modelleri yapılışı olmaktadır. Oldukça kolay bir şekilde yapılışı olan ve görünümü ile de insanların gözlerini büyüleyen model olarak yerini alır. Daha çok kız bebeklerde kullanılan bu yelek modellerini bir de erkek bebekler için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Renkli Tunus İşi Yelek Modelleri Yapılışı - Tunus İşi Yelek Modelleri
Renkli Tunus İşi Yelek Modelleri Yapılışı

About kadinask

Check Also

tig ile yapilan en yeni lif modelleri 2 1 - Tığ ile Yapılan Yepyeni Lif Modelleri

Tığ ile Yapılan Yepyeni Lif Modelleri

Gelinlik çağına gelmiş olan kızların, çeyiz sandıklarını süsleyen lif modellerine, güç geçtikçe yepyeni modeller eklenmektedir. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: