Home / El işi / 2017 Havlu Kenarı Modelleri

2017 Havlu Kenarı Modelleri

;

En Kolay Havlu Kenarı Modelleri

 

Sizler için Kasinask ekibi olarak birbirinden güzel oya örneklerini dermeye devam ediyoruz. Sitemizde oldukça farklı ve şık oya modellerini görmeniz mümkün. Bu yazımızda sizler için 2017 havlu kenarı modellerine değineceğiz. En kolay havlu kenarı modellerini yazımızda bulabilirsiniz.havlu kenarı - 2017 Havlu Kenarı Modelleri

havlu kenarı örnekleri modelleri basit - 2017 Havlu Kenarı Modelleri

Çeyizlerin olmazsa olmazları havlu kenarı modelleri birbirinden farklı birbirinden çeşitli havlulara uygun çiçeklerine uygun birbirinden şık modelleriyle kızların çeyizlerini süslemektedir. Geçmişten bugüne gelen birbirinden hoş modellerle havluların kenarları çiçeklerini modeline uygun olarak bir şekilde süslemektedir. Günümüzde trend olan havlu kenarı örnekleri sizlerinde ilgisini çekecek birbirinden şık modelleri sizlere sunacağız. Havlu kenarı yapmak isteyenlere bir kaç püf noktasıyla bilgilendireceğiz. Temiz ve şık görünümlü Havlu kenarlarına ulaşmak istiyorsanız havlu kenarınızı yaptıktan sonra öncelikli olarak yıkamanız gerekmektedir. Çünkü yıkamanız taktirde hiçbir çekmeye maruz kalmayacaktır Eğer ki yıkamadan önce bilemezseniz havlu kenarlarının çekebilir. Daha sonrada kenarlarda kalacak boşluklardan dolayı hiç hoş bir görüntü oluşmayacaktır.

birbirinden guzel havlu kenarlari dantel modelleri havlu kenarlari 1 1 - 2017 Havlu Kenarı Modelleri

Günümüzde çiçekli kuşlu birbirinden farklı modeller göz doldurmaktadır. Özellikle iğne oyaları ile yapılan birbirinden şık ve gösterişli modeller söz ve nişan bohçalarına da hoş bir görüntü sunmaktadır. Siz de birbirinden farklı iplerle birbirinden şık ve güzel kenar süslemeleri yapabilirsiniz. Mutfaklarda kullanılan özellikle küçük havlularda iğne oyalarını Tercih edebilirsiniz. Havlularınızdaki kabartma kadife desenlerle birbirinden hoş bütünlük sağlayacak modellerle şık ve zarif görünümü Sizler de evlerinizde kullanabilirsiniz. Günümüzde revaçta olan iğne oyası modellerini siz değerli ziyaretçilerimize birbirinden farklı ve hoş modelleri sizlere sunuyoruz.

İğne Oyası Havlu Kenarları

igne oyasi yazma kenarlari yapilis 1 1 - 2017 Havlu Kenarı Modelleri

El işlerini ilgi duyan bayanlar hem çeyizler de hem de evlerde kullanmak üzere isterse de ticari zekasını kullanarak aile bütçesine katkıda bulunarak birbirinden farklı ve hoş modelleri yapmak mümkündür. Sizler de çocuklarınızın çeyizlerini birbirinden hoş birbirinden farklı modelleri yaparak göz dolduran şık ve gösterişli modellerle çocuklarınızın çeyizlerini tamamlayabilirsiniz. Özellikle iğne oyası havlu kenarlarını tercih ederseniz. Birbirinden farklı ve çeşitli modellere ulaşmanız mümkündür. Son derece hoş ve çekici görüntüsüyle göz dolduran bir şıklık evlerinizde yaratacaktır iğne oyası havlu kenarları çok daha hoş bir görüntüye kavuşacaktır.

Havlu Modelleri ve Havlu Kenarları 44 - 2017 Havlu Kenarı Modelleri

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

2 comments

  1. Harika bir konuya değindiniz gerçekten uzun zamandır böyle eğitici yazı görmemiştim. tşk.

  2. 2017 Havlu Kenarı Modelleri çok gerekli bir konu cidden..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane