Home / El işi / 2017 İğne Oyası Modelleri

2017 İğne Oyası Modelleri

;

Yeni iğne oyası modelleri

 

Yeni yıla Kısa bir süre kalması sebebiyle değişen oya örnekleri modasına günümüzün rahatlığına uyması için yeni iğne oyası modelleri de tasarlamaya başladı. Çağımıza uygun kullanımı kolay rahatlık ve şıklığı buluşturan oya modellerini siz sitemiz okuyucuları için araştırıp sunmaya devam ediyoruz. Yapılan anketler sonucunda ortak bir faide buluşarak zarif ve kibar modelleri en çok tercih edildiğini söylemek mümkün. 2017 yılında Sizlerde zarif kibar Fox renklerden oluşan iğne oyalarını kullanabilirsiniz.indir 3 - 2017 İğne Oyası Modelleri

Yazmaların kenarlarını süsleyen yeni iğne oyaları birçok farklı seçeneği ile sizlerle buluşuyor. Merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını bulabileceğiniz sitemizde kolay iğne oyaları ile şık görünmenin kısa yoluna Sizlerde ulaşabilirsiniz. Günümüzde en çok revaçta olan oya örneklerinin içinde 2017 iğne oyalası modelleri başı çekmektedir. Birbirinden güzel modeller farklı tasarımları Sizlerde kıyafetlerimizle buluşturarak şıklığın ve bütünlüğün görünümüne kavuşabilirsiniz. Birbirinden güzel modelleri sosyal medya hesabında ulaşmanız mümkündür.

Sitemizden Ulaştığınız birbirinden farklı modelleri Sizler de kendi kombinlerinizi yaparak şık ve modern görünümü bir araya getirebilirsiniz. Birbirinden farklı tülbentlere yapacağınız çiçekleri ile uyumlu ya da kıyafetlerinize bulabileceğiniz farklı yemeniler e istediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz. İsterseniz sıra isterseniz kopmalı çiçekli modelleri rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizlerde tarzınıza en uygun modeli seçerek şık görünüme kavuşabilirsiniz. Günümüzde kıyafetlerimiz ve bütünlük sağlayan tülbentleri birbirinden farklı ve çeşitli iğne oyası modelleri ile bütünleştirip bilir çok hoş bir görüntüye Sizlerde ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel ve başka bir yerde çok fazla rastlayacağınız modelleri sitemizden ulaşmanız mümkündür.

indir 2 - 2017 İğne Oyası Modelleri

 

 

İğne oyası Nasıl Yapılır

 

Örtülü kadınlar kendi tasarım iğne oyası yaparak harika bir görünüm elde etmek için desen yazarak en çok kullanılan ve tercih edilir. yeni moda renk 2017 ve 2016 için her yıl volatilite, iğne oyası  örnekleri, bu yıl da dışarı çıkmadan göz önünde olmayı vaat etti. Çok eski örgü iş geçmişi bu gün hala çeyiz en popüler parçası olarak kalır ve kızının çeyiz için hazırlayabilirsiniz zanaat dekorasyon ile genç kızların yeterli çeyiz yok. Diğer tığ işi nakış iğne işi başlatmak için, el çabukluğu önemlidir.

 

el becerisi artırmak ve biz daha kolay, kolay iğne oyası  örnekleri ile başlayabilirsiniz yapmak için teklif zorunda! daha profesyonel ve daha karmaşık faz desen zaten model üzerinde harikalar yaratabilir artırabilir..

 

indir 1 - 2017 İğne Oyası Modelleri

indir - 2017 İğne Oyası Modelleri

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

3 comments

  1. Yazılarınızı daha uzun tutmanız münkün mü acaba? daha fazla detay bekliyoruz.

  2. hımm hoş bir bilgi.

  3. güzel paylaşım olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane