Home / El işi / 2017 Örgü Bebek Hırkası Modelleri

2017 Örgü Bebek Hırkası Modelleri

;

Örgü Bebek Hırkası Modelleri

 

 

Bebek hırkası modelleri her sene olduğu gibi 2017 yılında da çok ciciler. Birbirinden güzel örgü tekniklerinin dahil edilmesi ile elde edilmiş olan bebek hırkalarından en çok tercih edilenler hakkında araştırma yaptık. Elde ettiğimiz trend olan 2017 örgü bebek hırkası modelleri sonuçlarını siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. Şiş ile ve her renk ip ile örebileceğiniz modellerimiz alternatifleri ile birlikte sizleri bekliyor.

Bal Peteği Bu Sene Revaçtabebek 1 orgu hirka yapilisi 1 1 - 2017 Örgü Bebek Hırkası Modelleri

Bebek hırkalarında bal peteği modeli uzun zamandır diğer modellerin arkasında kalmıştı. Ancak bu yıl yine trendler içerisinde yerini aldı. En çok tercih edilen bebek hırka modelleri arasında bu modeli görmekteyiz.

Bal peteği örneğinin en güzel yanı ise yanında başka örgü tekniğini gerektirmemesidir. Sadece bu örneğin yanına bel kısmına, ön birleşme bölümüne ve yakalara olmak üzere lastik örgüsü dahil edilmelidir. Aksi halde yeleğin kullanımı sırasında kıvrılmalar ile karşılaşırsınız ki bu durumda hiç de kullanışlı olmaz. Bunun harici olarak hiçbir model uygulanmasına gerek yoktur. Kullanacağınız ipin çok kalın veya çok ince olmasını tavsiye etmiyoruz. Çok kalın bir ip modeli kapatır ve örgü sırasında sizleri zorlar. Çok ince bir ip ise örgüde deliklerin oluşmasına sebep olurken ördüğünüz yeleğin çabuk deforme olmasına sebep olur.

Çift Renk Çınar Yaprağı Modeli Uygulanışı

yelek 1 - 2017 Örgü Bebek Hırkası Modelleri

Bu yılın bebek örgü hırkası modelleri arasında sizlere tavsiye edebileceğimiz diğer örgü tekniği ise kesinlikle çınar yaprağı modeli olacak. Geçen sene de modeller de rastladığımız bu teknik, bebek hırkalarında bu yılın ikinci tercih edilen örgü çeşididir.

Örgü teknikleri arasından eğer çınar yaprağı modelini seçtiyseniz birbirine uyumlu olacak şekilde iki farklı renk kullanmanızı tavsiye ederiz. İp renk değişimleri ise her 3 sırada bir yapılmalıdır. Çünkü bu model üç sırada kendini göstermektedir. Her sırada veya iki sırada bir renk değişimi yapmanız durumunda istediğiniz modeli elde edemezsiniz.

Trend tasarımları ve en çok tercih edilen yeni sezon bebek hırkası modellerini sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Örgü üzerine en güzel önerileri ve en tercih edilen modelleri görmek için diğer makalelerimize de göz atabilirsiniz.

erkek hırka - 2017 Örgü Bebek Hırkası Modelleri

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

2 comments

  1. Siteniz Çok guzel Anneme Soyleyim banada ogretsin bebegim için bende yapim

  2. Yazılarınızı daha uzun tutmanız münkün mü acaba? daha fazla detay bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane