Home / El işi / 2018 Havlu Kenarı Örnekleri

2018 Havlu Kenarı Örnekleri

;

Havlu Kenarı Örnekleri

Sevgili bayanlar çeyizlerden tutun gelen misafirlere koymak için ya da evlerde günlük kullanım açısından en çok dikkatleri çeken ürün olarak havlular gelmektedir. Bu kadar özel olan ürünleri daha farklı hallere getirmeniz için sizlere özel olarak biri birinden farklı binlerce havlu kenarı örnekleri modelleri yerini almaktadır. Bunun için sadece kendinize uygun olan bir modeli belirlemeniz ve site içinden ona uygun olan örme şeklini öğrenmeniz yeterli olacaktır. 2018 havlu kenarı örnekleri arasında yine sizlere özel olarak modaya uygun olarak binlerce ürün seçenekleri yerini almaktadır. Her ne kadar sizler için onlarca farklı model olsa bile bunlar arasında bu yılda yerini çiçekli ve tek renk olan alternatifleri önde gelmektedir.

havlu kenarı örnekleri 1 - 2018 Havlu Kenarı Örnekleri

 

Pullu Havlu Kenarı Örneği

Bayanlar arasında daha çok gösterişli olan modelleri tercih edenler için pullu havlu kenarı örneği modelleri yerini almaktadır. Daha çok hem gösterişli olsun hem de zarif olsun isteyen bayanlar için minik çiçeklerin ya da motiflerin bir araya gelmesiyle oluşan alternatifleri yerini alır. Bunların tam aksi olan modelleri isteyen bayanlara özel olarak büyük modellerin bir araya gelmesiyle oluşan seçenekleri bulunmaktadır. Yapımı bir hayli kolay olan bu modellerde büyük pulların ya da daha çok minik pulların bir araya geldiği alternatifleri de tercih edebilirsiniz.

Pullu Havlu Kenarı Örneği - 2018 Havlu Kenarı Örnekleri

Zürafa Havlu Kenarı Örneği

Bayanların isteklerine özel olarak yerini alan havlu kenarı örnekleri arasında hem örmesi en kolay olan hem de duruşu oldukça şık olan zürafa havlu kenarı örneği modelleri yerini alır. Bunlar boy boy olan seçeneklerin yanı sıra daha çok isteklere göre hem boncuk hem de pul gibi işlemelerin koyulduğu seçenekleri de tercih edebileceksiniz. Duruşu ayrı bir zarif olan örümü ayrı bir kolay olan bu havlu kenarı örnekleri uzun yıllar boyu yerini koruyan seçenekler arasında olmaktadır.

Zürafa Havlu Kenarı Örneği - 2018 Havlu Kenarı Örnekleri

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane