Home / El işi / 2018 Örgü Şal Modelleri

2018 Örgü Şal Modelleri

;

Örgü Şal Modelleri

Sevgili hanımlar sizlerin hem özel davetlerde hem de günlük hayat içinde kullanmaları açısından oldukça etkili bir şekilde yerini alan şallar bulunmaktadır. Son yıllar içinde bunlar arasında en çok rağbet gören alternatif olarak örgü şal modelleri gelmektedir. Bunlar da her kesimden bayanların her ortama uygun olan modelleri rahatlık ile bulabilmeleri amacıyla binlerce farklı seçenekleriyle yerini almaktadır. Şalların daha çok özel günlerde kullanılması için yerini alan simli örgü şal modelleri isteyenler için yarım daire isteyenler için de üçgen seçenekleriyle yerini alır. Giydiğiniz kıyafetin üzerine uygun olarak şekilde bulunan modellere kıyafete iyi bir uyum sağlaması için minik taş detaylarının ya da pul ve boncuk işlemlerinin de yer verildiği alternatifleri tercih edebilirsiniz.

rgü Şal Modelleri - 2018 Örgü Şal Modelleri
Örgü Şal Modelleri

Günlük Örgü Şal Modelleri

Daha çok kış aylarında soğuk havalardan kendiniz korumak için bire bir etkili olan günlük örgü şal modelleri biri birinden farklı alternatifleri ile yerini almaktadır. İster tüm beden boyutuna göre olan seçeneklerin yerini aldığı isterseniz de sadece omuzlar için olan alternatifleri tercih edebileceksiniz. Sadece bu kadarıyla da sınırlı kalmayarak boyun için uygun olan ve sizleri kışın o soğuk aylarından etkili bir şekilde koruyacak olan modelleri rahatlık ile örebileceksiniz.

Günlük Örgü Şal Modelleri - 2018 Örgü Şal Modelleri
Günlük Örgü Şal Modelleri

Hasır Örgü Şal Modelleri

Hasır örgü şal modelleri hem boyun için hem de omuz için soğuk havaların vazgeçilmezi olarak yerini alır.  Bunları hem içten sarmal olarak örme olanaklarınız bulunurken hem de düz olarak örme olanaklarınız yerini almaktadır. Tercih ettiğiniz ip modellerine göre değişiklik gösteren bu modellerin her yaş kesimine uygun olan alternatiflerini de yapabilirsiniz. İsteklere göre kendi zevkinize uygun olması için desen işlemlerinin ya da taş işlemelerinin olduğu modellerin oluşumu da sağlayabilirsiniz.

Hasır Örgü Şal Modelleri - 2018 Örgü Şal Modelleri
Hasır Örgü Şal Modelleri

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

5 comments

  1. 2018 Örgü Şal Modelleri çok gerekli bir konu cidden..

  2. yüreğinize sağlık

  3. Yanlış bildiğin birşeyi sayenizde öğrendim. sagol

  4. elinize sağlık.

  5. teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane