Home / El işi / 2018 Tığ Oyaları

2018 Tığ Oyaları

;

Başörtü kenarları ve daha pek çok alanda 2018 tığ oyaları kullanılmaktadır. Ayrıca kenar oyası olarak da kullanılmaktadır. Yeni tığ oyası modelleri havlu ve yazmalarda da kullanılmaktadır. Oya modelleri her yazma için ayrı ayrı yapılmaktadır.

Kızlarımızın çeyizlerini süsleyen iğne oyalarının yanında tığ oyası ile gerçekleşen el işçilikleri de yapılmaktadır. Tığ oyası arşivlerini hobiler sitesi olarak sizler için paylaşıyoruz. Sizlerde çeyizlerine renk ve asalet katmak istiyorsanız paylaşılan resimleri inceleyerek modeller çıkartabilirsiniz. Görünümünden ziyade yapılışı da oldukça kolaydır. Bunun için ister resimli anlatımlarla isterseniz de bu konuda belediyelerin açmış oldukları kurslara katılarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Tığ oyasını öğrenmek sizlere büyük avantaj sağlamaktadır. Hem gününüzü değerlendirmenizde yardımcı olacak hem de kendiniz ve sevdikleriniz için emeklerinizi sergileyebileceğiniz bir alan oluşturmuş olacak. Duygu ve düşüncelerini, hayal gücünüz ile harmanlayıp çıkarttığınız modeller sizler için ayrıca bir öneme sahip olacaktır.

tığ oyası - 2018 Tığ Oyalarıtığ oyası modeli - 2018 Tığ Oyalarıtığ oyası 2 - 2018 Tığ Oyaları

2018 Tığ Oyaları Yapılışı

En çok yapılan modeller arasında çiçekli, boncuklu ve tek renk, tek sıra tığ oyaları gelmektedir. 2018 tığ oyalarında kalem ile gerçekleştirilenlerdir. Ayrıca son dönem tığ oya modellerinde canlı renler ön plana çıkmaktadır.

Oldukça şık bir görünüm ile tercih listelerinde göz çarpan ise boncuklu modellerdir. Şirin yazma ve yemenilere yapılan boncuk modelleri benimde en çok beğendiğim modeller arasında yer almaktadır.

2018 tığ oyası - 2018 Tığ Oyaları

Tığ oyası modellerinde kolay ve zarif modellerin yanı sıra ağır modeller ve gül tığ oyaları da bulunmaktadır. Çeşit o kadar fazla ki genç kızlarımızın çeyizleri için tercih edebileceğiniz en pratik el işçiliğindendir. Şimdilerde ise tığ oyası kolye modelleri oldukça revaşta. Tığ oyası işçiliklerinde farklı kullanım alanları oluşturulmaktadır. Pullu hazırlanmış kolyeler, otantik ve boncuklu olarak da üretilmektedir.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
tığ oyası
Author Rating
51star - 2018 Tığ Oyaları1star - 2018 Tığ Oyaları1star - 2018 Tığ Oyaları1star - 2018 Tığ Oyaları1star - 2018 Tığ Oyaları

About -

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

8 comments

  1. Yazılarınızı daha uzun tutmanız münkün mü acaba? daha fazla detay bekliyoruz.

  2. Teşekkürler.

  3. Woww diyebilirim o derece emek harcanmış

  4. On numara 5 yıldız desem az olur. teşekkürler

  5. yüreğinize sağlık

  6. El işi çok detaylı konu 2018 Tığ Oyaları makaleniz için tşkler

  7. hımm hoş bir bilgi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane