Home / El işi / 2018 Tığ Oyası Örnekleri

2018 Tığ Oyası Örnekleri

;

Tığ Oyası Örnekleri

Sevgili bayanlar sizler için özel olarak biri birinden farklı olarak yerini alan tığ oyası örnekleri yerini almaktadır. Yemenilerde ve tülbentlerde hem şık bir görünüm sağlayan hem de daha düzgün durmasını sağlayan yapıların binlerce farklı alternatifleri bulunur. 2018 tığ oyası örnekleri arasında geçmiş yıllardan bu güne kadar uzanan ve en çok tercih edilen alternatif olarak zürafa modelleri olmaktadır. Bunların tek bir seçeneği de değil istediğiniz kadar binlerce farklı alternatifleri arasında kendinize uygun olan bir modeli bulabilirsiniz. Bu zürafa modellerinin kendi giydiğiniz kıyafete uygun olan bir modeli oluşturmak için ister pul isterseniz de minik taş işlemeleri yapabilirsiniz.

Tığ Oyası Örnekleri - 2018 Tığ Oyası Örnekleri
Tığ Oyası Örnekleri

Fıstıklı Tığ Oyası Örnekleri

Siz değerli bayanların hem çeyizlerde kullanması için hem de özel anlarda gelen misafirlerin yanında eşarp ile uğraşmak yerine direk onu kullanmanız için birçok farklı tülbent yerini almaktadır. Bunları daha etkin göstermeniz için yerini alan fıstıklı tığ oyası modelleri geçmiş zamanlardan bu güne kadar etkili bir şekilde yerini koruyan seçenekler olmaktadır. Fıstıkların uç kısımlarına koyulan pullu yıldızlar ile de daha şık ürünlerin ortaya çıkmasına da katkı sağlamış olacaksınız. Bunları istediğiniz her model tülbent ve yemeniye yapabilirken bir yandan istediğiniz tüylü oya ipleri ya da boncuklu iplerle de örülüşlerini sağlayabilirsiniz.

Fıstıklı Tığ Oyası Örnekleri - 2018 Tığ Oyası Örnekleri

Çiçekli Tığ Oyası Örnekleri

Değerli hanımlar sizlerin neşeli hallerinizi her an tülbentleriniz üzerinde de yansıtabilmeniz amacıyla yerini alan çiçekli tığ oyası örnekleri biri birinden farklı alternatifleriyle yerini alır. Her renk yapabileceğiniz bu oyaların hem papatya hem lale hem de gül gibi her türlü çiçekle yapılan modellerle oluşumlarını yapabilirsiniz. Bunları çiçekli ya da düz tülbentlere uygun bir şekilde yapabilecek olduğunuz gibi farklı yapıda yemenilere de rahatlık ile yapabilirsiniz.

içekli Tığ Oyası Örnekleri - 2018 Tığ Oyası Örnekleri

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

8 comments

  1. Faklı oyalar konusunda harika seçimleriniz var. Tebrikler

  2. izin verirseniz bu makaleyi paylaşıyorum.

  3. Yeni keşvettim ama cidden hoş.

  4. Daha fazasını bekliyorum. münkünse takipteyim

  5. Muhteşem bu kadarını beklemiyordum.

  6. Ayrıntılı bakıcam.

  7. Teşekkürler.

  8. Muhteşem bu kadarını beklemiyordum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane