Home / Diyet Listesi / Aç Kalmadan 15 Günde 5 Kilo Vermek İçin Diyet Listesi

Aç Kalmadan 15 Günde 5 Kilo Vermek İçin Diyet Listesi

;

Aç Kalmadan 15 Günde 5 Kilo Vermenin Sırrı

Aç kalmadan ve çok zaman kaybetmeden kilo vermek isteyenler için 15 gün  hedeflere ilerlemek için ideal bir zaman dilimidir. 15 günde 5 kilo zayıflatan diyet listesi acaba ne diyorsunuzdur eminim, düşük kaloriye sahip besinleri içermektedir bu diyet. Belli bir kaloriye bağlı olarak yapılan 15 günlük diyet programı için metabolizmanın düşmesine neden olabileceğinden, bitki çaylarından yardım alınabilir.

Bu diyet programının uygulama aşamasının 15 gün ile sınırlı olduğu bilinerek diyet programına devam edilmelidir. Diyet süreci boyunca kurallara nizami bir şekilde uyularak, gün içerisinde en az 15 dakika kadar evde yada dışarıda hafif egzersiz programları yapılarak, zayıflama sürecini hızlandırılabilirsiniz.

kadinask 2017 15 gun de 5 kilo verme diyeti - Aç Kalmadan 15 Günde 5 Kilo Vermek İçin Diyet Listesi

15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Diyet Listesini Paylaşıyoruz…

Sabah – Öğle – Akşam  – Ara Ögünler olmak üzere uygulama zamanı  belirleyin.

Sabah: Yaklaşık iki hafta süren bu diyet listesi yönteminde sabahları tüketebileceğiniz gıdalar arasında domates, salatalık, biber, yeşillik, 1 dilim az yağlı beyaz peynir, 5 adet zeytin, 1 dilimden fazla olmamak kaydı ile kepek ekmeğidir. 15 gün boyunca bu besinlerden seçimler yaparak kahvaltınızı küçültebilirsiniz.Un ürünlerden mutlaka uzak durun.

Öğle: 15 gün boyunca öğle yemeklerinde hafif yiyecekler tercih etmek zorundasınız. Öğlen öğleri için seçebileceğiniz yemek tercihleri arasında ton balıklı salatayı tercih edilebilirsiniz. Ayrıca 100 gr tavuk ile yanında yeşil salata, 3 adet ekmek içi eklenmeden hazırlanmış köfte. Ispanak ya da semiz otu yemeği hazırlayarak yanında yoğurt tüketebilirsiniz.Süt grubu ürünler metabolizmanızı hızlandır. Bunlara ek olarak 1 adet yumurta ve az yağ ile hazırlanmış menemenin yanında, 1 bardak tuzsuz ayran tüketebilirsiniz.

diyet 2 - Aç Kalmadan 15 Günde 5 Kilo Vermek İçin Diyet Listesi

Akşam: Akşam öğünlerinde seçebileceğiniz yemekler, 1 porsiyon sebze yemeğinin yanına yoğurt ile 1 adet mevsim meyvesi ilk sırada bulunuyor. Haşlanmış veya ızgara balık ile yeşillik salatası yada 1 porsiyon yağ olmadan hazırlanan makarna ile bol yoğurtda tercihlerinize eklenebilir elbette. Izgarası yapılmış et ya da tavuğun yanına yeşillik salatası hazırlayabilirsiniz. Bu örnek diyet yemeklerinden herhangi birini 15 gün boyunca düzenli veya isteginize göre değiştirerek pişirebilirsiniz.Etkisini yakın zamanda göreceksiniz.

 

Ara Öğün: Gün içerisinde metabolizma hızının düşmemesi için 2 defa olmak üzere  ara öğün yeme şansınız bulunuyor. Sabah kahvaltısı ile öğle yemeği, öğle yemeği ile akşam yemeği arasında ara öğün hakkınızı kullanmanız bence cok uygun olur. Akşam yemeğinden sonra yemek yememelisiniz.Çünkü metabolizmanız  artık yavaşlamaya başlayacaktır.Akşamdan sonra  mutlaka yemek yemekten kaçının.

Ara öğün için 1 porsiyon elma tüketebilirsiniz. Elma lifli meyveler arasındadır ve tok kalmanızı sağlar.

Kalorisinin olmaması da büyük bir avantajdır. Yarım kase yağsız yoğurt veya yarım bardak süt ile tüketilen meyve sayesinde meyvenin şeker oranı en aza inebilir.

kadinask com 2 haftada 4 kilo verme diyet listesi 1 - Aç Kalmadan 15 Günde 5 Kilo Vermek İçin Diyet Listesi

15 Gün Boyunca Dikkat Etmeniz Gereken Püf Sırlarda şunlar;

1) Diyet listesine devam edilen gün sayısı boyunca metabolizma hızının artması için bitkisel çaylar tüketilmesi yararlı olacaktır.
2) Ara öğünler, listede yer alan besinler tarafından karşılanmalı ve dışına kesinlikle çıkılmamalıdır.
3) Çay, kahve tüketimi yapanlar şeker kullanmamalıdır.Şeker – tuz – un   yani üç beyazdan uzun durun arkadaşlar.

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

4 comments

  1. Aç kalmadan kilo vermek için gerekli bir çok makale paylaşımı olmasına ragmen en yararlı ve uygulaei için listesi için teşekkür ederim

  2. Woww diyebilirim o derece emek harcanmış

  3. teşekkür ediyorum.

  4. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane