Home / Kadın / Altın Takı Modelleri

Altın Takı Modelleri

;

Altın takı modelleri

Kültürümüz gereği modasını hiç yitirmeyen altın takılar her zaman kadınların ilgi odağı olmuştur. Eski toplumlarda ve köylerde kadınların düğünlere ya da gezmeye giderken taktıkları altın takılar hem zevklerini hem de zenginliklerini yansıtmaktaydı. Bu nedenle yıllarca hatta asırlarca modasını hiçbir zaman kaybetmedi.

Zamanla Yarışan Kolyeler

Şıklığı ve görüntüsü ile göz büyüleyen altın kolyeler her zaman kadınların gözdesi olmuştur. Son zamanlarda da altın takılara oldukça ilgi arttı. Çünkü altın takılar hiçbir zaman kararma ve yıpranma gibi belirtiler göstermez ve senelerce kullanılabilirler. Bu nedenle kadınlar kolye alırken altın olmasını tercih ederler. Giydikleri hemen hemen her şey ile uyumlu olacak altın kolye hiçbir kıyafetin üzerinde sırıtmaz ve absürt durmaz.

Gelinlerin En Güzel Hediyeleri: Bilezikler

Düğünlerde gelinler kollarını altın takılar ile doldururlar. Damadın ailesi ve gelinin ailesi de düğünde geline altın bilezikler takarlar. Bu geçmişten günümüze neredeyse hiç değişmeyen adetlerden biridir. Seçeceğiniz zevkli bilezikler ile gelinlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Yüzüklü Bileklikler İle Zevkinizi Gösterin!

Son zamanlarda düğün ve nişanlarda kullanılan yüzüklü bilezikler günlük hayatta da oldukça çok kullanılmaya başladı. Altın dendiği zaman genellikle akla sarı renk geldiği için bu yüzüklü bilezikleri günlük hayata biraz abartı bulabilirsiniz. Fakat beyaz altından yapılmış olanları hem zarif hem de sade görünüşü ile bütün kıyafetlerinize uyum sağlayacak. Gideceğiniz bir davet ya da eğlence için giyeceğiniz abiye elbiselerin modeline göre isterseniz sade, isterseniz daha şatafatlı yüzüklü bileklikler kullanabilirsiniz. Ayrıca ayakkabınız ile elbiseniz birbirine uymadığı zamanlarda bu açığı takacağınız bu yüzüklü bilezikler ile kapatabilirsiniz.

Plajda Asla Yıpranmayacak Altın Halhallar

Plajda bikininize uygun olarak taktığınız halhallar imitasyon olduğu için deniz suyu onları çabuk karartabilir ve izleri cildinize çıkabilir. Hatta hassas bir cilde sahipseniz alerji bile olabilirsiniz. Fakat altın halhallar kararma gibi belirtiler göstermeyeceği için istediğiniz kadar denize girip çıkmanıza rağmen parlaklığını koruyacak ve daima yeni gibi duracaktır. Hem cildiniz zarar görmezken hem de sizler şıklığınız ve zarafetiniz ile göz kamaştırabilirsiniz.

Altın Takı Modelleri / GALERİ

About kadinask

Check Also

Kadınlarda İdrar Tutamama Nedenleri

Artık günümüzde birden fazla sayıdaki kadın mesane problemleri ile karşılaşıyor. Bu durumda oldukça fazla şekilde …

3 comments

  1. Ben 86 yaşına geldim onca makale okudum ” Altın Takı Modelleri ” gibi keyifli yalın Kadın alanında yazı görmedim.

  2. tşkler.

  3. Neden Kadın bölümünü Altın Takı Modelleri yazısı daha önce yazmadınız ki? Harikasınız gerçekten

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane