Home / El işi / Bayan Hırka Modelleri Fiyatları

Bayan Hırka Modelleri Fiyatları

;

Bayan Hırka Modelleri 

Bayanların giyim konusunda mevsim dönüşleri olan ilkbahar ve sonbahar aylarında kullanılan hırkaların hem hazır olan modelleri hem de el örgüsü olan seçenekleri bulunmaktadır. Her geçen gün içinde biri birinden farklı alternatifleri ile yerini alan bayan hırka modelleri fiyatları ile de gözler önünde olmaktadır. En güzel oya modelleri en uygun olan fiyatlar ile alabilecek olmanızın yanı sıra evlerde birçok farklı modelin örülüşünü kendiniz de sağlayabilirsiniz. Kişiler arasında farklı şekillerde kullanılan hırkaların birçok farklı alternatifi de yerini alır. Bunlar arasında daha çok tesettür giyimi tercih edenler tarafından kullanılan bayan uzun hırka modelleri oldukça farklı seçenekleriyle gözler önünde bulunur.

rgü kazak hırka modeli3 - Bayan Hırka Modelleri Fiyatları

 

El İşi Bayan Hırka Modelleri

Her ne kadar istediğiniz kadar kaliteli mağazalardan alacağınız birçok hırka modeli yer alsa bile bayan örgü hırka modelleri ile asla kıyaslanamaz. İsterseniz yaz aylarında isterseniz mevsim dönüşlerinde isterseniz de kış aylarında kullanacak olduğunuz birçok modeli örebilirsiniz. Bunları hem şişler ile hem de tığlar ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Modeline göre farklılıklar gösteren bu hırkalar için ortalama üç ya da beş yumak ip ile örmesini sağlayabilirsiniz. İsteklerinize göre iç kısımlarına büyük motifler ya da sadece boncuk işlemleri koyarak farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Özel davetlerde giymek için kullanacağınız modelleri kıyafetinize uygun olarak hem simli iplerle örebilir hem de pul ve boncuk işlemleri ile taçlandırarak çok farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

adl yeni sezon bayan hırka modelleri 2016 - Bayan Hırka Modelleri Fiyatları

sari kapsonlu kislik bayan hirka modeli - Bayan Hırka Modelleri Fiyatları

 

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Hırkalar

Ebruli bayan hırka modelleri hem renkleri ile kış aylarını canlandırırken hem de iplerin kalınlıklarına göre sizlerin bir hayli sıcak olmanızı sağlar. Bunları kendi isteklerinize göre düz haroşa ile örebilirken isterseniz motih işlemleri olan alternatifleri tercih ederek daha farklı ürünlerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

bayan orgu hirka modelleri bilgilerburada yandan fermuarlı oval örgü hırka - Bayan Hırka Modelleri Fiyatları

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane