Home / El işi / Bayanların Vazgeçilmezi Tülbentler İçin Oya Modelleri

Bayanların Vazgeçilmezi Tülbentler İçin Oya Modelleri

;

En Güzel İğne Oyası Modelleri

Bayanlar arasında çeyizlerden tutun günlük kullanıma varana kadar en çok tercih edilen şeyler arasında tülbentler gelir. Tabi ki de bu tülbentlerin bir de ek olarak oyaları. Oya konusunda hem yapımı bir hayli zahmetli olan buna nazaran bir hayli de gösterişli olan en güzel iğne oyası modelleri olmaktadır. Zevklere ve isteklere göre değişiklik gösteren bu ürünler arasında isteklere göre hem sade hem de buna nazaran gösterişli olan seçenekler de yerini alır. Daha çok yazmalar için kullanılan bu modellerin firkete olarak örülenleri de bulunur.

iğne oyası örnekleri tülbent - Bayanların Vazgeçilmezi Tülbentler İçin Oya Modelleri

 

Oyalar arasında örülüşü daha kolay olan yazma kenarına olan modellerine ek gösterişleri ile yerini alan direk ilmek kenarına örülen alternatifleri de bulunur. Bunlar arasında 2017 oya modelleri bir hayli kendini göstermektedir. Minik yapıda olan seçenekleri yerini alırken bir yandan daha çok gösterişin ve zarafetin yanında olmayı tercih eden bayanlar için büyük modellerin yer aldığı alternatifler bulunur.

ne İle Yapılan Havlu Dantel Örnekler - Bayanların Vazgeçilmezi Tülbentler İçin Oya Modelleri

 

Son yıllar içinde en çok hem günlük kullanım için hem de çeyizler için tercih edilen boncuklu oya modelleri yüzlerce farklı alternatifleri ile bulunur. Bunları kendi isteklerine göre değişik şekillerle de taçlandırabilirsiniz. Örme sırasında bir hayli kolaylık veren ve kısa süre içinde işlemlerin bitmesine olanak sağlayan boncuklar ile tülbentlere biri birinden farklı havalar katabileceksiniz. Eşarbı andırmayan modellerin sahibi olabilmek için son zamanlarda gözler önünde olan püsküllü oya modellerini de deneyebilirsiniz. İplerin bir araya gelmesi ile oluşan bu oyaları hem ince tığ hem de iğneler ile rahatlık ile yapabileceksiniz. Kına gecesi ya da sünnet gibi günlerde gelen misafirlerinize dağıtmak için kullanılan ay yıldızlı bayrak tülbentleri üzerine yapılan oya modelleri ile günü daha manevi değerleri olan bir hale getirebilirsiniz. Hem yapımında oldukça zevk alacak hem de muntazam ürünlerin ortaya çıkmasına olanak sağlayacaksınız.

cicekli oya ornekleri - Bayanların Vazgeçilmezi Tülbentler İçin Oya Modelleri boncuklu tig isi tulbent oyasi 9 - Bayanların Vazgeçilmezi Tülbentler İçin Oya Modelleri boncuklu tig isi tulbent oyasi 3 - Bayanların Vazgeçilmezi Tülbentler İçin Oya Modelleri

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

6 comments

  1. Ayrıntılı bakıcam.

  2. çok güzel

  3. izin verirseniz bu makaleyi paylaşıyorum.

  4. güzel makale 🙂

  5. Sevdim bu paylaşımı.

  6. Ben 457 yaşına geldim onca makale okudum ” Bayanların Vazgeçilmezi Tülbentler İçin Oya Modelleri ” gibi keyifli yalın El işi alanında yazı görmedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane