Home / El işi / Bebek Battaniyesi İpleri

Bebek Battaniyesi İpleri

;

Bebek Battaniyesi İpleri Nelerdir?

Bebeklerin kış aylarından tutun yaz aylarına kadar her mevsim üşümesin diye en büyük destekçileri olan battaniyelerin biri birinden farklı modellerine sahip olabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde örecek olduğunuz battaniyeler için birçok farklı seçenek yerini alır. Kız ya da erkek cinsiyetine göre uygun model seçmeniz için yerini alan bebek battaniyesi ipleri hem renkleri ile hem modelleri ile yerini alır. Bunlar arasında 2017 bebek battaniyesi ipleri arasında erkekler için mavi renkler ilk sırada yerini alırken kızlar için de pembe ve pembenin tonları yerini almaktadır.

dut ip ile orulen bebek battaniye modelleri13 - Bebek Battaniyesi İpleri

Renklerin Ötesinde Battaniye İp Modelleri

Bebeklerin cinsiyetlerine göre her ne kadar ipler yerini alsa bile bunların yanı sıra modelleri de oldukça gözler önünde olmaktadır. Pamuklu bebek battaniyesi ipleri hem kolay bir örümü olurken hem bebeklerin ciltlerini tahriş etmeyerek en sağlıklı yapıda olur hem de ortaya en güzel modellerin çıkması için olanakları sunar. Bunların istekler için tek renk olan modelleri bulunurken bir yandan da isteyenler için akıllı yapıda olan modelleri bulunur. Akıllı ip olarak yerini alan bu ipler battaniye örülmeye başlandığı anlarda her ne kadar düz bir şekilde örülse bile ortaya farklı bir desen çıkmasına olanak sağlar. Kalınlıklarına göre değişiklik gösteren bu ipler hangi mevsimde kullanılacaksa ona göre tercih edilir.

bebek battaniyesi ipleri - Bebek Battaniyesi İpleri

Tüylü Bebek Battaniyeleri

Bebeklerin daha çok kış aylarında üşümeden sıcak bir şekilde korunması için yerini alan battaniyelerin tüylü olan modelleri bir hayli rağbet görmektedir. Tüylü bebek battaniyesi ipleri ile örülen bu ürünler hem toz kapmayan yapısı olmasının yanı sıra hem bebekleri oldukça sıcak tutar hem de güzel bir görünümü olmasını sağlar. İster düz isterseniz de desenli bir şekilde örme hakkına sahip olduğunuz bu ipler ile ortaya muhteşem bir ürün çıkmasına katkı sağlayacaksınız.

bebek battaniyesi ipler - Bebek Battaniyesi İpleri

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

One comment

  1. Muhteşem bu kadarını beklemiyordum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane