Home / El işi / Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri

;

Kolay Bebek Örgü Modelleri

Bebeklerimiz için yelekten hırkaya kadar birçok farklı örgü modeli bulunur. Bu gün bunlara sizler ile birlikte bakacağız. En kolay bebek örgü modelleri arasından tutun en gösterişli olan alternatiflerine kadar birçok farklı model yerini alır. Erkek bebekler için ayrı modeller uygulanırken kız bebekler için daha farklı alternatifler uygulanır.

bebek örgü modeller - Bebek Örgü Modelleri

 

Kız Bebek Örgü Modelleri

Kız bebek örgü modelleri arasında en gösterişli ve hem de örümü bir hayli kolay olanı sepet örgülerdir. Bunların hırkalarını örebilirken bebeklerinizi kış aylarında sıcak tutmak için yeleklerini de yapabilirsiniz. Sadece hırka ve yelek değil soğuk havalardan korumak için vazgeçilmez olan atkı ve şapka için de birçok farklı seçenek bulunur. Bunları örümcek olan modellerle yapabilirken haroşa olan modellerle de yapabilirsiniz. Bir kıza en güzel uyum sağlayacak pembe ve kırmızı renklerin uyumunu örgüler ile renklendirebileceksiniz.

bebek örgü - Bebek Örgü Modelleri

 

Erkek Bebek Örgü Modelleri

Erkek bebeklerin kış aylarında soğuklardan korunması için en etkili şey örgü kıyafetlerdir. Siz değerli anneler de hem onların sıcak durması için oldukça şık olan hem de örümü bir hayli kolay olan erkek bebek örgü modelleri ile tercih edebilirsiniz. Bunları tek bir model de değil oldukça farklı modellerle uygulayabilirsiniz. Erkek bebekler için en iyi olan mavi ve sarı rengin birleşimini ister hasır isterseniz de sarmal olan modellerin birleşimini sağlayarak bebeklerinizin sıcak durmasını sağlayabilirsiniz.

erkek bebk örgü - Bebek Örgü Modelleri

 

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

4 comments

  1. çok güzel

  2. İzninizle paylaşıyorum bende

  3. Bebek Örgü Modelleri çok gerekli bir konu cidden..

  4. güzel paylaşım olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane