Home / El işi / Bebek Patikleri

Bebek Patikleri

;

2017-2018 yıllarında bebek patikleri her geçen gün değişiklik göstererek bambaşka bir hal almış durumdadır. Değişik örgü patikleri bebeklere giydirildiğinde oldukça sevimli bir hal alıyor. Gerçi bebeklere ne giydirirseniz giydirin sevimli oluyorlar.

Özellikle soğuk kış aylarında bu bebek patikleri konusu sizler için büyük avantaj oluşturacaktır. Sizinle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda kış hazırlıklarına +1 başlamış olacaksınız. Ne kendinizi nede çocuklarınızı soğukla baş başa bırakmamış olacaksınız. Sağlıklı giyinmenin en güzel yöntemlerinden birisi doğal el örgüsü ürünler tercih etmekten geçmektedir. Bu soğuk günlere karşı korunmanın ilk önceliği ayaklardan başlamaktır. Diğer bir husus ise göğsümüzü sıcak tutmaktır. Bunun içinde şal ve atkı modellerini tercih edebilirsiniz.

Bebek Patigi Anlatimli Yapimi - Bebek Patikleri

En Avantajlı Soğuktan Korunma Yöntemleri

Soğuktan korunmanın yaşı yoktur. Çocukların hassasiyeti kadar büyüklerinde kendilerini soğuktan korumaları gerekmektedir. Beğendiğiniz örgü patik modellerine farklı havalar katabilirsiniz. Ona farklı şekiller vererek havasını değiştirebilirsiniz.

bebek patikleri - Bebek PatikleriKullandığınız ip, seçimde bulunduğunuz renkler bu duruma katkı sağlayacaktır. Ayrıca kendi tasarımınız olan modeller hiçbir yerde rastlayamayacağınız kendi tarzınızı ortaya koyan ürünler olacaktır.

Ayrıca bu yaptığınız patikleri sevdiklerinize hediye ederek ya da satışa sunarak kazanç elde edebilirsiniz. Ve ya hem bebeğiniz hem de kendiniz için aynı modeli yapıp takım oluşturup geleceğe güzel anılar biriktirebilirsiniz. Yapımı oldukça zevkli ve kolaydır. Tek yapmanız gereken istemek. Atalarımız ne demiş istemek başarmanın yarısıdır. Bizde başarıya öncelikle heves ve isteklerimiz ile başlıyoruz. Ardından ise kurslara katılarak bu konuda uzmanlaşabiliriz. Böyle bir imkân yok ise internette yer alan detaylı anlatımları bulunan video ve resimli anlatımları tercih edebilirsiniz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Bebek patikleri
Author Rating
51star - Bebek Patikleri1star - Bebek Patikleri1star - Bebek Patikleri1star - Bebek Patikleri1star - Bebek Patikleri

About -

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

6 comments

  1. Yeni keşvettim ama cidden hoş.

  2. Ben 493 yaşına geldim onca makale okudum ” Bebek Patikleri ” gibi keyifli yalın El işi alanında yazı görmedim.

  3. güzel paylaşım olmuş

  4. El işi çok detaylı konu Bebek Patikleri makaleniz için tşkler

  5. çok güzel

  6. Elinize sağlık hakikatten cok güzel sagolun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane