Home / El işi / Boncuklu İğne Oyaları Yapılışı

Boncuklu İğne Oyaları Yapılışı

;

Boncuklu İğne Oyaları 

Oya modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. İğne oyasını daha zengin bir görünüme ulaşmasını sağlayan ve iğne oyasının süsleri olarak daha fazla kişinin beğenisini kazanan boncuklu iğne oyaları yapılışı bakımında ele alındığında sanıldığı kadar zor değildir. O kadar şık ve zengin görünüm bu işe başlamak isteyenleri baştan korkutabilir. Ancak normal iğne oyaları yapımından tek farkı sadece iplere önceden geçirilerek hazırlanmış olan boncuklardır.boncuklu oya 1 1 - Boncuklu İğne Oyaları Yapılışı

Renkli Boncuklarımız ve İplimiz Hazır mı?

 

Günümüzde bazı tuhafiyelerde iplere dizilmiş boncukları hazır olarak da bulabiliyorsunuz. Ancak seçeceğiniz ipin özelliği, kalitesi ve rengi tamamen sizlerin seçimine bağlı olsun istiyorsanız evde istediğiniz renk boncukları istediğiniz ipe dizerek işlem öncesi hazırlık yapmalısınız.

boncuklu tig isi tulbent oyasi 3 1 1 - Boncuklu İğne Oyaları Yapılışıboncuklu oya 1 ornekleri 1 1 - Boncuklu İğne Oyaları Yapılışıboncuklu oya 1 modelleri 1 - Boncuklu İğne Oyaları Yapılışı

Boncuklu iğne oyaları özellikle çeyiz sergilendiğinde göze ilk hitap eden el işlemeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Görselliğindeki zariflik ve albeni sebebiyle kullanım alanı da çok geniş olan iğne oyalarının boncuklu modelleri konusunda sizler için araştırma yaptık. Günümüzde en çok tercih edilen ve en trend boncuklu iğne oyalarını bulabilirsiniz.

Boncuklu iğne oyası yapımı

boru boncuklu igne oyasi 1 - Boncuklu İğne Oyaları Yapılışı

Sizlere sunduğumuz modeller en çok tercih edilenler olmakla birlikte aynı zamanda dolgun görünümün arkasında boncuklu iğne oyası yapımı bakımında da kolay olanlarını seçtik. İster hediye olarak hazırlayın isterseniz kendinize ya da yeni evlenecek akrabalarınıza sunun. Bu cici ve şık modelleri yaparken en az kullanım sırasında alınan keyif kadar zevk alacağınıza eminiz. Boncuklarda kullanılan renklilik ve modellerdeki kolaylık ile bitene kadar ellerinizden bırakamayacağınıza eminiz.

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

7 comments

  1. çok sağolun.

  2. teşekkür ediyorum.

  3. izin verirseniz bu makaleyi paylaşıyorum.

  4. Boncuklu İğne Oyaları Yapılışı konusunu bu kadar detaylı görmemiştim. teşekkürler

  5. Yeni keşvettim ama cidden hoş.

  6. elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane