Home / Dekorasyon / Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımları

Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımları

;

Çocukların Gözüyle Çocuk Odaları Tavan Tasarımları

Bu haftanın  ilginç oda dekor ve tasarımları konusunda aslında evimizin en tatlı  ve önem verdigimiz  çocuklarımızın  odalarına el atalım istedik. Çocuk odaları için en renkli ve en yaratıcı Çocukların Gözüyle tavan tasarımlarını sizin için arastırıp bir makale halinde ilgilerinize sunuyoruz 😉

2017 Pembe kırmızı kız çocuk odası kadinask com - Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımları

ocuk odası tavan tasarımı - Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımları

Çocuk odaları için göze hitap eden tavan tasarımları

Evin bu bölümü genellikle yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü olabildiğince kullandığımız, farklı renkler, sevimli oyuncaklar, değişik perdeler ya da ilginç duvar kağıtları gibi bir çok şeyi kullandıgımız alanları oluyor.

Önem verdigimiz odalarda hiçbir şey sıkıcı olmamalıdır. Mobilyalar, zemin renkleri , duvarlar hatta tavan bile düz bir beyazla geçiştirilmemelidir.

Sizler için çocuğunuzun odasında kullanmanız için farklı tavan aksesuarları değinecegiz, bu sayede çocuğunuzun odasını dekore ederken farklı ve etkileyici tavan tasarımlarından yararlanabilir  fikir sahibi olabilirsiniz.

Tavan, bütün odaların önemli birer bölümüdür, bu yüzden de tıpkı duvarlar ve zemin gibi dekore edilmeleri gerekir.

Farklı ve ilginç tavan tasarımı şüphesiz ki bütün odaların ve evin genel görünümünü değiştirecektir.

Çocukların odalarında klasik avizeler cocuklara hitap etmez. Peki işler nasıl yürür cocuk odalarında? Yavrularınızın daha çok seveceği farklı aydınlatmalar tercih etmelisiniz.

Örneğin birkaç çiçek, kalp ya da bir Hello Kitty tasarımı, küçük prensesinizin odası için harika bir seçenek olabilir.

cocuk odasi tavan tasarimlari 2017 - Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımları

Eğer bir erkek çocuğuna sahipseniz de, futbol ya da araba tasarımlarından birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu havalı tavan tasarımlarının dışında odaya birkaç duvar resmi ekleyerek oda içinde uyum sağlanmasını kolaylaşabilir.

Seçtiğimiz etkileyici tavan tasarımlarını görmek için aşağıya inin ve çocuğunuzun sahip olduğu sıkıcı tavanı harika bir çocuk odasına dönüştürmek için hangi tasarımı seçeceğinize bir bakın. Çocugunuz ve sizin için harika olacagından emin olabilirsiniz.

 

ocuk Odası Asma Tavan Modelleri 2017 kadinask - Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımlarıocuk Odaları İçin Tavan Tasarımları kadinaskcom - Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımlarıocukların Gözüyle Tavan Tasarımları2 - Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımları  cocuk odasi tavan tasarimlari kadinask com - Çocuk Odası İçin Tavan Tasarımları

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

2 comments

  1. Sevdim bu paylaşımı.

  2. Sevdim bu paylaşımı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane