Home / El işi / Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

;

En Yeni Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Kadınask sitemizden en yeni dantel havlu kenarı örnekleri ile hepinize merhaba. Çeyizlerin olmazsa olmazlarından olan dantel ile örülmüş havlu kenarı örneklerini sizler için paylaşmak istiyoruz. Söz ve nişan bohçalarında aynı zamda da çeyiz serme sırasında kullanılabilecek güzel dokunuşlar ile hazırlanmış olan havlu kenarı modelleri sizlerin zevkine ve seçimine sunulmuştur. Galerimizde yer alan çok özel ve güncel oya modelleri sizler de yapmaya ya da çeyiz eksiklerini tamamlatmak için yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Harika Havlu Danteli 2015 1 1 - Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Değişik Teknikleri Birleştirelim

Halka ile yapılmış olanlar, pullu, iki renkli ve aynı zamanda da çok renkli olan 2017 havlu kenarı modelleri ve çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Değişik tekniklerin uygulanması ile çok daha özel ve hatta zevkinize göre marjinal boyutta dantel havlu kenarı örnekleri elde edebilmeniz mümkün. Sizlere ilham vermesi ve fikir sunması açısından bazı örnekleri sizler için galerimize ekledik. Çok daha özel dokunuşların sizlerin ellerinizden çıkacağına eminiz. Lütfen özel tasarımlarınızı bizler ile paylaşın bizler de tüm takipçilerimize ulaştıralım.

kolay havlu kenari danteller - Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Teknolojinin ilerlemesi dantel dünyasındaki tekniklerinde gelişmesine öncülük etmiştir. Özellikle dantelli havlu kenarları günümüzde tüm bölgelere yayılmış ve yerel güzellikler tüm Türkiye’ye dağılmıştır. İnternetin en güzel yanlarından biri de bir bölgede kullanılan tekniklerin sadece o bölgede sıkışıp kalma sorununu aşmış olmasıdır. Bizler de en yeni havlu kenarı modelleri sunumumuzda yöresel çalışmalara da yer verdik. Hiçbir zaman eskimeyecek olan bu güzellikleri sizler de yapabilir ve kendinizin, çocuklarınızın, eşinizin, dostunuzun çeyizlerine dahil edebilirsiniz. Eğer ben uğraşamam bu işlerden anlamam diyorsanız havlu kenarı satışı ile geçinen bayanlar var. Beğendiğiniz ve kullanmak istediğiniz modeli ev ekonomilerine katkıda bulunan bayanlara sunarak birebir aynısına sahip olabilirsiniz.

Yeni Havlu Kenar Örnekleri 18 - Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

 

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

4 comments

  1. Keyifle yazılarınızı okuduğumu söyleyebilirim Dantel Havlu Kenarı Örnekleri güzel bir yere değinilmiş.

  2. Evet değişik bir açıdan yaklaşılmış tabiyiki görebilene yani

  3. güzel makale 🙂

  4. teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane