Home / El işi / En Yeni Oya Modelleri Tığ

En Yeni Oya Modelleri Tığ

;

Oya Modelleri Tığ

Yemeniler ve tülbentler için vazgeçilmez yapıda olan oyaların biri birinden farklı alternatifleri yerini almaktadır. Bunlar içinden bayanlara hem yapımı daha kolay gelen hem de görünüşleri ile oldukça şık izlenimler yaratan oya modelleri tığ ile yapılan seçenekleri yerini almaktadır. Yapım aşamaları arasında oldukça kolaylık sağlayan ve uzun yıllar boyu yerini koruyan dolgu oya modelleri tığ seçenekleri olmaktadır. Daha çok örme aşamaları sırasında papatyaların bir araya gelmesiyle ya da zürafaların dolgular ile birleşmesiyle olan seçenekleri kullanılır.

oya modelleri - En Yeni Oya Modelleri Tığ
Oya Modelleri Tığ

Çeyizlik Oya Modelleri Tığ

Bayanlar arasında kız ya da erkek fark etmeden evlilik çağına gelen gençlerin çeyizlerine koymak için oyalar tercih edilir. Bunlar için yerini alan çeyizlik oya modelleri tığ ile yapılan seçenekleri bire bir yerini korumaktadır. Modellerine göre değişiklik gösteren hem yemeni kenarına yapılan hem de tek zincir üzerine yapılan alternatifleri bulunmaktadır. Sizler için örüm aşamalarında gerekli tüm adımların yer alması ile de istediğiniz modelleri rahatlık ile örebileceksiniz.

eyizlik Oya Modelleri Tığ - En Yeni Oya Modelleri Tığ
Çeyizlik Oya Modelleri Tığ

Püsküllü Oya Modelleri Tığ

Sevgili bayanlar 2016 yılının son aylarında moda dünyası üzerinde etkili bir şekilde yerini alan püsküllü oya modelleri tığ bu sene de yerini güçlü bir şekilde korumaktadır. Hem örme açısında oldukça kolaylık sağlaması hem örülmesinden sonra bir kere ütülendikten sonra bir daha ütü istememesi hem de oldukça şık durması ile en çok tercih edilen alternatiflerden olmaktadır. Bunlar sadece bayanların istekleri için bu kadarıyla sınırlı kalmak yerine bir yandan da boncukların bir araya gelmesiyle oluşan modelleri bulunmaktadır. Toplu bir şekilde hem minik hem de büyük boyutlarda boncukların yemeni uçlarına koyulmasıyla birlikte adeta şık bir inciyi anımsatan muhteşem ürünler yerini sizler için almaktadır.

Püsküllü Oya Modelleri Tığ - En Yeni Oya Modelleri Tığ
Püsküllü Oya Modelleri Tığ

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

5 comments

  1. Daha fazasını bekliyorum. münkünse takipteyim

  2. işte En Yeni Oya Modelleri Tığ iyi incelemek lazım.

  3. Woww diyebilirim o derece emek harcanmış

  4. On numara 5 yıldız desem az olur. teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane