Home / El işi / Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

;

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da iğne oyaları ve bunların önemlerinden bahsedeceğiz. Sitemizde yer alan paylaşımlarda hem iğne oyası bilen bayanlar için hem de bilmeyen bayanlar için genel kapsamlı yazılar ele almaktayız. Sizler için en güncel en güzel modelleri seçip derliyoruz.

İğne oyası motifleri sabır isteyen bir işçiliktir. Sabırsız insanların tercih edebileceği bir el işçiliği değildir. Çünkü yapmaya başlamadan önce sizi biraz uğraştıracaktır. Ama sonunda iğne oyası motifinizin bitiminde elde edilen oyanın el emeğinize ve uğraşınıza değdiğini göreceksiniz. İğne oyası çeyizlerimizde en çok yer alan işlerin başında gelmektedir. Yapımı gerçekleştirilen teşbih uçlarında, yazmalarda, havlularda ve daha nicelerinde yer almaktadır.

iğne oyası 3 - Facebook’da İğne Oyaları

Son dönemler de iğne oyası yapmak bir moda haline dönüştü. Gençler dahi iğne oyası yapmaya baladılar. Boş zamanlarını oturarak geçirmekten se bir şeyler üretmeyi tercih eden kişiler el işlerine yönelmektedirler. En çok eğilim gösterilen işçilikler arasında ise iğne oyaları gelmektedir. Genç kızlarımızın hem çeyizlerini süslemekte hem de ek gelir düşünen bayanlara kazanç kapısı oluşturmaktadır. Instagram ve facebook sayfaları oluşturup çevrelerini buraya toplayan ya da burada bir çevre edinen bireyler el işlerini paylaşarak satışlarını gerçekleştirmektedirler.

 facebook’da iğne oyaları Hakkında Merak Edilenler

İğne oyası yapmak başı başına bir elişi tekniğidir.  facebook’da iğne oyaları hakkında merak edilenleri sizler için toparladık ve havlu kenarların da yazma kenarlarında, teşbih uçların da ve salon, vitrin gibi birçok şey de yapılabildiği saptanmıştır. Anadolu kadınları yüz yıllar boyunca el işleri arasında iğne oyaları ile uğraş göstermektedirler. Son zamanlarda iğne oyası ile uğraşan bireylerin sayısı bir hayli artmıştır. Önceden orta yaş üstü insanlar iğne oyaları yaparken şimdiler de genç kızlar dahi iğne oyasına merak salmış durumdadırlar.

iğne oyası motifleri - Facebook’da İğne Oyaları

Bizlerde sizin gibi iğne oyaları ile ilgileneler için özel kategoriler ve başlıklar altında bu konuyu geniş kapsamlı ele alıyoruz. Şayet iğne oyalarını öğrenip yapmak istiyorsanız paylaşılan modelleri kaçırmak istemiyorsanız facebook sayfamızdan ve internet sitemizden sık sık takip edebilirsiniz. Başka hiçbir yerde karşılaşamayacağınız incelikler ve modelleri facebook sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Facebook’da İğne Oyaları
Author Rating
51star - Facebook’da İğne Oyaları1star - Facebook’da İğne Oyaları1star - Facebook’da İğne Oyaları1star - Facebook’da İğne Oyaları1star - Facebook’da İğne Oyaları

About -

Check Also

iğne oyası hakkında - İğne Oyası Motifleri Ve Yapım Aşamaları

İğne Oyası Motifleri Ve Yapım Aşamaları

El işi hobileri arasında yer alan iğne oyaları modellerinde çeşitlilik oldukça fazladır. İğne oyası motifleri …

7 comments

  1. hımm hoş bir bilgi.

  2. teşekkür ediyorum.

  3. Yazılarınızı daha uzun tutmanız münkün mü acaba? daha fazla detay bekliyoruz.

  4. El işi çok detaylı konu Facebook’da İğne Oyaları makaleniz için tşkler

  5. El işi çok detaylı konu Facebook’da İğne Oyaları makaleniz için tşkler

  6. El işi çok detaylı konu Facebook’da İğne Oyaları makaleniz için tşkler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane