Home / El işi / Farklı İğne oyaları

Farklı İğne oyaları

;

2017 Farklı iğne oyası Modelleri

Her yeni gelen yıl her şeyi değiştirdiği gibi oya örneklerini ve örgü modellerini de değiştiriyor. Çeyizlerin vazgeçilmezleri olan oya modelleri de değişen modaya ayak uyduruyor. 2017 farklı iğne oyası siz Kadinask takipçileri için bir araya toparladık. sitemizde iğne oyası modellerini bulabilirsiniz.

indir 3 1 - Farklı İğne oyaları

Tesettüre uygun giyinen bayanların en önemli aksesuarlarından bir tanesi de Şüphesiz ki yazmalıdır. Hoş desenlere uygun birbirinden farklı iğne oyaları muhteşem bir görüntü kazanmasına sebep olmaktadır. Her geçen yıl yeni oya modelleri birbirinden farklı desenlerle değişen yazma modelleri birbirinden hoş iğne oyaları ile hoş bir görüntüye kavuşmaktadır. Geçmişten bu günümüze kadar gelen el emeği göz nuru diye adlandırılan oyalar iğne oyaları birbirinden farklı modelleriyle giyimine ve kombine özen gösteren bayanların tamamlayıcı aksesuarı olarak yer almaktadır. Çeyizler de birbirinden farklı iğne oyaları birbirinden hoş modellerle genç kızların hayalindeki görünüme kavuşmak isteyen bütün bayanların harika görünmesine yardımcı olan mutlaka olması gereken birbirinden şık iğne oyası modelleri tamamlayıcı birer aksesuar olarak yer almaktadırlar. Sizler de iğne oyasına ilgi duyuyorsanız ama daha önce hiçbir örgü tığ işi gibi modeller yapmadıysanız iğne oyasından başlamak sizler için biraz zor olabilir. Kolay iğne oyası modelleri ile işe başlayarak Gün geçtikçe becerinizi artırabilir. Sizler de birbirinden şık modelleri yapabilirsiniz. Sizler profesyonel olan modellerden faydalanmak için biraz çaba sarf ederek hoş bir görüntüye ulaşmak için zamanla sizlerle becerinizi artırabilirsiniz. Detaylı bilgiye rahatlıkla sitemizden sahip olabilirsiniz. İğne oyası yapılışı ile ilgili internetten birçok kaynağa ulaşmanız mümkündür. Sizlerde birbirinden basit tekniklerle güzel modellere ulaşabilirsiniz. Birçok videoyla Sizlerde becerinizi geliştirebilirsiniz. Günümüzün en hoş modelleri trend olan oyalarını Sizler de sitemizden ulaşmanız mümkündür.

Birçok renkli yazmalara birbirinden farklı birbirinden hoş modellerle Sizlerde istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. İsterseniz kızınızın çeyizini isterseniz kendinize isterseniz de ek gelir olarak evinize gelir kaynağı sağlayabilirsiniz.

indir 4 - Farklı İğne oyaları

indir 5 - Farklı İğne oyaları

indir 6 - Farklı İğne oyaları

indir 7 - Farklı İğne oyaları

Bir diğer konumuzda 2017 İğne Oyası Modelleri başlıklı yazımızda birçok farklı iğne oyası modelleri hakkında bilgiler vermiştik.

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

One comment

  1. Yeni keşvettim ama cidden hoş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane