Home / El işi / Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

;

2017 Havlu Kenarı Örnekleri 

 

Oya örnekleri ve örgü modelleri konusunda her gün farklı modeller sunmaya devam eden kadinask ailesi siz bayanların zevklerine hitap etmeye devam ediyor. Farklı oya modellerimiz sayesinde sizlerin ya da çevrenizdeki genç kızların çeyizlerine renk katmaya devam ediyoruz. Bugünkü konumuz ise çeyizlerin vazgeçilmezi 2017 havlu kenarı örnekleridir. Makalemizde havlu kenarı örneklerini ve yapılışını bulabilirsiniz.

Yeni Havlu Kenar Örnekleri 5 - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Havlu kenarı örnekleri arasında yer alan ve çok fazla tercihe dilen halkalı modelleri anlatacağız. Yapılışında kullanılan işlemlerin çok kolay olması ile birlikte sonucunda elde edilen görünüm muazzam şıklıkta. El hızınıza bağlı olarak bir günde ya da en fazla iki gün içerisinde tamamlamış olacağınız havlu kenarı örneğimiz sizleri yormamak ile birlikte çok zengin bir modelin de kullanma zevkini sizlere sunacaktır.

Tercihinize bağlı olarak seçeceğiniz tek ya da birden fazla renk dantel ipi, tığ ve tuhafiyelerden kolaylıkla temin edebileceğiniz halkalara ihtiyaç duyacaksınız.

Halkalı Havlu Kenarının Yapılışı

kelebek desenli boncuk işlemeli dantel örnekleri - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Halkalı havlu kenarı yapımı oldukça basit olmak ile birlikte hayal gücünüzü kullanılarak çok farklı modellerde ve tarzlarda dizaynlar elde edebilirisiniz. Temel prensip halkaların çevrelerini tığ işi ile çevrelemeye dayanıyor. Sık iğne tarzında dolduracağımız halkaların çevresi ne kadar dolgun olursa elde edeceğimiz sonuçta o kadar mükemmel güzellikte olacaktır.

Halkalı havlu kenarı örnekleri yapımında kullanılan iplerin rengi ve oluşturulabilecek modeller tamamen zevkinize bağlı olarak şekillenebilmektedir. İster bir üzüm salkımı görünümü ya da isterseniz sade üçgen, baklava dilimi görünümü kazandırabilirsiniz. Hatta diğer geometrik şekillerin yanı sıra çiçek, kalp gibi desenleri de oluşturabilmeniz son derece kolay olacaktır.

2017 Havlu Kenarı Örneklerimiz İçin tıklayınız..

Tuhafiyeler de sadece yuvarlak halkaların yanı sıra kalp desenli halkaları da temin edebilmek artık mümkün.  Özel desenlerde üretilen halkaları da kullanabilir, böylece sıra dışı modeller üretebilirsiniz.

Havlu kenarı yapılışı bakımından sizi uğraştırmayacak ve örerken zevk verecek bir model arıyorsanız kesinlikle halkalı modelleri tercih edebilirsiniz. Ortaya hayal gücünüzü de koyarak çok daha farklı ve size özel, çok şık havlulara sahip olabilmeniz mümkün.

havlu kenarı - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

havlu kenarı örneği - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

tig isi halkali model 1 - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

havlu kenarlarım - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Havlu Modelleri ve Havlu Kenarları 52 - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

 

 

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane