Home / El işi / Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları

Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları

;

En Kolay Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Evet bayanlar bugün havlularımızı süslüyoruz. Sizlere sunacağımız birbirinden şık havlu kenarı modellerine sizlerde dayanamayacaksınız. Ve evde kenar süsü olmayan tek bir havlu bile bırakmayacaksınız. O kadar geniş bir yelpazeye sahip olan en kolay havlu kenarı örnekleri ve yapılışı sizlerin de aklınızı başından alacak. Hangisini yapsam ve hangisinden başlasam sorularına cevap bulmakta zorlanacaksınız. Ama merak etmeyin örneklerin çoğu kolay olup çok kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Oya Modelleri ve el hızınıza bağlı olarak 1 ya da en geç 2 gün içerisinde bir havlunun cici süsleri hazır olmuş olacak. Zamanla bir de bakmışız ki evde işlenecek havlu kalmamış.

cicekli oya ornekleri 2 1 1 - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları

 

Havlu kenarı örnek seçimi sırasında zorlanabilirsiniz. Seçeceğiniz modelin mümkün olduğu kadar havlunuz ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Mesela üzerinde bol dantel olan havluya sık iğnesi bol ve sert bir model seçmek yerine, havlu kenarı örümcek modeli gibi daha fazla deliklere sahip bir modeli seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz modeller ve renkler tamamen sizin zevkinizi yansıtacak.

Dantelden fiyonklu havlu kenari modeli yapilisi 1 - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları

 

Misafirlerimizi Biraz Şaşırtalım mı?

Misafirlere sunulan, üzerinde emek verilmiş ve görsel zevke hitap eden eşyalar her zaman çok değerlidir. Bir misafirlik anınızda muhakkak sizler de fark etmişsinizdir. Size sunulan bir havlunun sade olmasıyla, kenarlarında ‘ne kadar da cici modelini alsam ben de yapsam mı acaba’ dediğiniz havlular arasında dağlar kadar fark vardır. Havlu kenarı örnekleri ve yapılışı yazımız ile sizler de misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Misafirlerinizin sık sık ‘örneğine bayıldım, modelini çıkarmak için alabilir miyim’ dediklerinize şahit olacaksınız. Duyacağınız bu sözler bile sizin ne kadar zevk sahibi biri olduğunuzu yansıtmaya yetecek.

dantel havlu kenari ornekleri yapilisi 1 - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları

rnek Kenar Danteli Yapılışı 1 1 - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları ne İle Yapılan Havlu Dantel Örnekler - Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları

 

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

4 comments

  1. Neden El işi bölümünü Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları yazısı daha önce yazmadınız ki? Harikasınız gerçekten

  2. Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışları çok gerekli bir konu cidden..

  3. Harika bir konuya değindiniz gerçekten uzun zamandır böyle eğitici yazı görmemiştim. tşk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane