Home / El işi / İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları

İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları

;

Teknolojinin son sürat bulduğu ve herkes tarafından ulaşılabildiği bu dönemlerde hayatımız oldukça kolay hale gelmektedir.  Bunlardan biri de sosyal medyadır. Sosyal medyada bulunan paylaşımlar oldukça kolay erişim sağlamaktadır. İğne oya modellerinde fecabook paylaşımları oldukça önemlidir. Bilgisayarlarımızdan ya da telefonlarımızdan kolaylıkla erişim imkânı sunmaktadır.

Facebook paylaşımları ayrıca satış işlemleri gerçekleştirmek için de ayrıca önemlidir. Kurulan sayfalar dan dan paylaşılan resimler ve fiyat satış bilgileri ile müşterileriniz ile bağ kurabilirsiniz. Ayrıca hitap ettiğiniz insan kitlesi oldukça artmaktadır. Eğer siz de iğne oyası modelleri satışı yapmak ya da modelleri yapmak istiyorsanız açtığınız facebook sayfası ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

iğne oyası yazma kenarı 1 - İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları

 

Facebook iğne oyası motifleri arasında yazma, havlu, vitrin takımları, salon takımları, teşbih uçları ve daha niceleri bulunmaktadır. Hediyelikler, çeyizlikler ve daha pek çoğu iğne oyası ile yapılmaktadır. Bayanlar arasında son zamanlarda iğne oyası oldukça revaçtadır. En fazla tercih edilen ve yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Hanımlar boş vakitlerini değerlendirmek için iğne oyası işleri yapmakta veya evlerine ek gelir sunmak için bunların satış işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Bu hanımlar satış işlemlerini ya da model sunumlarını genel olarak facebook ve ınstagram hesaplarından paylaşarak yapmaktadırlar.

iğne oyası havlu modeli - İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları

Havlu Kenar Motifinde Ağır İğne Oyası Modeli

Yeni başlayanlar için her ne kadar hafif modeller önersek de bu işi ilerletenler ya da çeyiz hazırlığında bulunanla için havlu kenar motifinde ağır iğne oyası modelleri bulunmaktadır. Her ne kadar yapım işlemleri bayanları zorlasa da bunu tercih ve talep eden bayanlar da bulunmaktadır.

Yapım aşamalarından bahsedecek olursak. 177 zürafa yaparak 50 cm lik bir havlu yapabiliriz. Kayaları ise 25 zürafa yaparak başlıyoruz. Kayaları ayarlamada zorluk çekenler için başa birini sona üçüncünü tam ortaya yaparsanız eğer daha kolay yapabilirsiniz. Diğerlerini de başta ki ve ortadakinin orta kısmını bulup gerçekleştirebilirsiniz.

Havlu Kenar Motifinde Ağır İğne Oyası Modeli 1 - İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları

 

İğne Oyasından Tohum Yapılışı

Çiçek oyası yapmayı seven veya tercih eden bayanlar için iğne oyasından tohum yapılışını detaylandırıyoruz. Bu modellerin pek daha fazlasını facebook sayfasından erişebilirsiniz. Bunun yapım aşamalarına ayrıca fotoğraflar ve videolar aracılığı ile erişebilirsiniz.

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları
Author Rating
51star - İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları1star - İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları1star - İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları1star - İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları1star - İğne Oya Modellerinde Facebook Paylaşımları

About -

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane