Home / El işi / İğne Oyaları Modelleri 2017

İğne Oyaları Modelleri 2017

;

İğne Oyaları Modelleri

Kadinask ekibi olarak sizlerle en şık oya modellerini buluşturmaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı oya modelleri sayesinde genç kızlarımızın çeyizleri oldukça şık bir hal alacak. Bugünkü yazımızda sizler için iğne oyaları modellerine değiniyoruz.

Çeyizlerin olmazsa olmazlarından olan tülbentlerin güzelliğini ortaya seren iğne oyaları rengarenk ve zengin görünümleri ile bambaşka bir hava katar ortama. Sadece gelin çeyizinde değil damada hazırlanan bir söz ve nişan bohçasında bile muhakkak yer alan tülbentler, renkli iğne oyalarının onlara eşlik etmesi ile birlikte albenili görünümüne ayrı bir değer katar.

indir 1 - İğne Oyaları Modelleri 2017

Siz özel okuyucularımıza derleyip sunumunu yaptığımız çok özel iğne oyası 2017 modelleri arasında son derece kolay örnekleri bulabilirken daha emek isteyen ancak bittiğinde ‘bir ömre bedel’ sözünü hak eden modelleri de bulabilirsiniz.

İğne Oyası Nasıl yapılır?

igne oyasi misir kocani ornegi - İğne Oyaları Modelleri 2017

İğne oyası temel teknikleri bilindikten sonra işlemesi oldukça kolay olan iğne oyası, sabır gerektirmektedir. Ancak bazı hanımlarımız iğne oyası işlemesini kendilerine gerçek bir hobi haline getirmiştir. Tasarladıkları ve ürettikleri iğne oyası modelleri ile bambaşka dünyaların içerisinde bulurlar kendilerini. Sizler de sunmuş olduğumuz çok çeşitli örnekleri birbirleri ile kombinleyerek kendinize özgü olacak ve dünyada eşi benzeri olmayan bir şaheseri kendi ellerinizden çıkarabilirsiniz.

El işi sanatlarının tamamında olduğu gibi iğne oyası işlemesi de öncelikle ilgi ve merak gerektirir. Gerçekten bu alanda heves sahibi olan bir insan el yatkınlığını zaman içerisinde muhakkak edinir. İğne oyaları modelleri 2017 örnekleri ile sizler de güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Daha önce iğne oyası hiç yapmadım diyerek kenara çekilmek yok bayanlar. Diğer yazılarımızda bulacağınız iğne oyası nasıl yapılır? İğne oyaları teknikleri yazılarımızı takip ederek en güzel modelleri oluşturulacağınıza bizler eminiz.

ceyizlik igne oyasi modelleri 340025 - İğne Oyaları Modelleri 2017

iğne oyası - İğne Oyaları Modelleri 2017

 

 

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

6 comments

  1. Daha fazasını bekliyorum. münkünse takipteyim

  2. elinize sağlık.

  3. Elinize sağlık hakikatten cok güzel sagolun

  4. güzel paylaşım olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane