Home / El işi / İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

;

En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

indir 9 - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

Genç kızların çeyizlerini süsleyen en zarif el işleri iğne oyası ile süslenmiş tülbent ya da havlu kenarlarıdır. Bu makalemizde sizlere İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı hakkında bilgiler sunacağız. İğne oyası ile ilgili bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu makalemizden ulaşabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan iğne oyası örnekleri hemen hemen tüm çeyizleri süslemektedir. İğne oyası için özel hazırlanmış olan iğne ve ipliklerden elde etmiş olmanız gerekmektedir. Bu iğnelere tuhafiyelerde rastlamak mümkündür. Şık oya örnekleri istiyorsanız elinizin ayarını düzgün ayarlamalısınız. Elinizin ayarını düzgün ayarlamadığınız taktirde iğne oyası modelleriniz şık ve zarif olmaya bilir.

İğne Oyası Zürafa Nasıl Yapılır?

zürafa - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

İğne oyası örneklerinde zürafa yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Bunun için çok fazla uzun tutmayacağınız ipi özel iğne oyası iğnesine geçirin. Eğer ipi fazla uzun tutarsanız aşırı fazla dolaşır ve buda sizi olumsuz yönde etkiler. Sol elinizin baş parmağı ile iğne oyasına başlayacağınız yere koyduğunuz ipi iğne ile tutturuyoruz. Bu sayede iğne oyasına ilk adımı atmış olursunuz. İpin altından sokulan iğneyi karşıdan çıkarıyoruz. İpi iğnenin üzerinde iki kez döndürerek dolayıp çekerek düğüm oluşturuyoruz.  İğne oyası zürafa nasıl yapılır anlatmaya çalıştık. Ancak zürafa zamanla ve pratik yaparak alışkanlık kazandırır. İki zürafanın arasındaki mesafeyi eşit bırakın. Bu görsel olarak da iğe oyasını zenginleştirecek ve güzelleştirecektir.  Zürafayı sağdan sola doğru yapın ki zürafa bozulmasın.

İğne oyası havlu kenarı modelleri için tıklayınız.

2017 İğne Oyası Örnekleri

Her geçen zaman oya örneklerinde de değişimler oluşturmaktadır. 2017 iğne oyası örneklerinde de bu değişimi gözle görebilirsiniz. Birbirinden zeki hanımların bulduğu bu iğne oyası modelleri şimdiden tüm dikkati üzerine çekmeyi başarmıştır. Tülbent modasının her yıl değişmesiyle iğne oyası örnekleri de her geçen gün farklı bir boyut kazanmaktadır. Her genç kızın çeyizinde bulunan iğne oyaları sadece tülbentlerde değil, havlu kenarları, oda takımları, masa örtüsü kenarları, sofra bezi kenarlarını da süslemektedir. Bizde sizler için 2017 iğne oyası örneklerini bir araya topladık.

İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı / Galeri

iğne - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

iğneoyası - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

iğne oyası - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

iğneoyasıı - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

oya - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

oyamodelleri - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

yeni model - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

iğneoyasıörnek - İğne Oyası Yazma Modelleri Ve Yapılışı

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

4 comments

  1. elinize sağlık.

  2. yüreğinize sağlık

  3. Evet değişik bir açıdan yaklaşılmış tabiyiki görebilene yani

  4. beğendim geçer oy aldı..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane