Home / El işi / Kül Boncuklu Takılar

Kül Boncuklu Takılar

;

Kül Boncuklu Takılar

Kül boncuklarını hemen hemen hepimiz tanırız. 90’lı yıllarda annelerimizin ufak eşarplarının kenarlarındaki oyalar kül boncuklar ile yapılmıştır. Hemen hemen hepimiz eskiyen eşarpları annelerimizden alıp bu kül boncuklarla oynamışızdır. Hatta ufakken bu kül boncukların tekrar moda olacağını bilmeden iplere dizip bileklikler kolyeler yapmışsınızdır.

Kül Boncuklu Kolyeler

Yazın tekrar baş göstermesi ile birlikte geçmişte kalan ve hemen hemen hiç birimizin hatırlamayacağı kül boncuklar tekrar moda oldu. Vitrinlerde tekrar gördüğünüzde eminim sizlerde nostalji yaşamışsınızdır. Daha sonra şıklığı ile sizleri büyüleyen bu kolyelerin arasına daldığınızda bir anda nostaljiden çıkarak hangisini almanız gerektiğine karar vermeye uğraşmışsınızdır. O kadar farklı ve eğlenceli kül boncuk kolye içerisinde karar vermek kolay olmayacağı için elbiselerinize ve ruhunuza en çok hangi rengin uyduğunu bulmak oldukça zor bir iş.

2 5 - Kül Boncuklu Takılar

Kül Boncuklu Bileklikler

Bilekliler her zaman kadınların ilgi odağı olmuştur. Taktıkları güzel saatlerin yanına daha çekici durmalarını sağlayan bileklikler ararlar. Yaz için takılmış cıvıl cıvıl saatlerin yanlarına takılan kül boncuklu bileklikler hem saatlerini daha güzel gösterirken hem de sizlerin daha şık görünmenizi sağlayabilir. Sadece saatlerin yanında değil tek başlarına da mükemmel duran bu bileklikler sade kıyafetlerin üzerinde tek takılmaları ile harika bir görünüm oluştururlar. Fazla takıyı kalabalık olarak görüyorsanız tekli kül boncuk bileklikler ile hem çok dikkat çekmez hem de sade bir şıklık kazanmış olursunuz. Ben daha kalabalık takılar seviyorum diyenleriniz vardır. Onlarda bu kül bilekliklerden 5 – 6 tane yan yana takarak kalabalığın yarattığı şıklıktan faydalanabilirsiniz.

3 5 - Kül Boncuklu Takılar

Kendiniz Yaratın

Eğer takı yapmayı seviyorsanız kül boncuktan istediğiniz takıları kendiniz yapabilirsiniz. Hazır alacağınız küpe yapımı, bileklik yapımı ve kolye yapımı için kullanılan malzemeler ve kül boncuklar dışında hiçbir malzemeye ihtiyacınız yok. Küpe kalıplarına geçireceğiniz renkli kül boncuklar ile kulaklarının artık daha dikkat çekici durmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca alacağınız çok farklı renklerdeki kül boncuklar ile rengarenk bileklikler ve kolyeler yaparak herkesten daha farklı görünmeniz mümkün. Kendi mükemmelliğinizi ve kendi modanızı yakalamak artık çok daha kolay, marifetleriniz ve yaratıcı fikirleriniz arasında bir keşfe çıkabilirsiniz.

Kül takı modelleri / GALERİ

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

2 comments

  1. Selam herkese paylaşım vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

  2. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane