Home / El işi / Mekik Oyası Modelleri 2017

Mekik Oyası Modelleri 2017

;

Mekik Oyası Modelleri 2017

mekik ornekleri 7 1434494950 58918639812 1 1 - Mekik Oyası Modelleri 2017

Kadinask ekibi olarak sizleri için oya modellerini araştırmaya devam ediyoruz. Sitemizde farklı oya modellerini bulmanız mümkün. Bu yazımızda sizler mekik oyası modelleri 2017 ye değiniyoruz.

 

Oya modelleri arasından en çok tercih edilenlerden biri olan mekik oyası modelleri her yıl kendini yeniliyor.  Mekik oyası modelleri 2017 yeni trend modeller ve teknikler ile bu yılda da çok çeşitli ve albenili.

Yılların Eskitemediği Mekik Oyası ve 2017 Modelleri

cicek mekik oyalari 1 1 - Mekik Oyası Modelleri 2017

İşleniş bakımından zahmetli ve emek isteyen tekniklerden biri olan mekik işi 2017 yılında biraz daha sade ve kolay modelleri ile ön planda. Bu bakımdan biraz daha işler kolaylaşıyor.

Yeni mekik modelleri arayan siz değerli okuyucularımıza en trend modelleri ve mümkün olduğunca yapımı daha az uğraştırıcı olanları arasından seçim yaparak sergilemek istedik.

El işçiliği konusunda emekten kaçınmayan ve gelin çeyizi denildiğinde üzerinde çok fazla emek verilmiş zengin kültürümüzle ne kadar övünsek azdır. Göz nuru modelleri ile övünen toplumumuz oldukça uğraştırıcı ve zahmetli bir teknik olmasına rağmen mekik oyası teknikleri seçeneklerinden de taviz vermiyor. Yıllara meydan okurcasına her yıl yeni model çeşitleri ile karşımıza çıkıyor.

Mekik oyasi yazma kenari ornekleri 1 1 - Mekik Oyası Modelleri 2017

Özellikle tülbent ve yazmaların süsleri ile bir bütün olmayı başarmış mekik tekniği 2017 yılında daha kolay metotlar geliştirilmiş olarak bizlere kolaylık sağlıyor. Tek uğraştıracak yanı diğer tekniklere nazaran biraz daha fazla zaman alması olacak. Bir de sonucundaki muhteşem bakmalara doyulamayan manzarası.

Rengarenk ve birbirinden şık motifleri ile mekik oyası örnekleri için hazırladığımız 2017 modelleri sizleri de büyüleyecek. Tekniğini öğrendikten sonra ve biraz zaman ayırmayı göze aldığınızda ise ellerinizden çıkmış olan şaheserler sadece sizin değil, çevrenizdeki herkesi büyüleyecek.

mekik oyasi harika mekik 1 - Mekik Oyası Modelleri 2017 mekik oyasi gorselleri 1 - Mekik Oyası Modelleri 2017 mekik oyasi anlatimi 1 - Mekik Oyası Modelleri 2017

 

mekik - Mekik Oyası Modelleri 2017

 

 

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

3 comments

  1. Neden El işi bölümünü Mekik Oyası Modelleri 2017 yazısı daha önce yazmadınız ki? Harikasınız gerçekten

  2. güzel makale 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane