Home / El işi / Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri

Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri

;

Mutfak Havluları ile iğne oyası modelleri sizlerin de bildiği gibi bir havluyu en çekici hale getiren kenarlarını süsleyen işleme detaylarıdır. Kenar motifleri bir de iğne oyası ile şekillendirilirse ortaya çıkan görüntü eşsiz bir hal almaktadır. Bazıları dantel modellerini tercih etmektedir. Ancak son dönemlerde özellikle genç kızlarımız çeyizleri için mutfak havlularında iğne oyası şıklığını tercih etmektedir. Yapması çok zor gibi görünse de aslında oldukça zevkli ve pratik yapımı mevcuttur.

Şu bir gerçek ki biz hanımlar gösterişli olmayı oldukça seviyoruz. Evimize gelen misafirlere karşı en güzel ağırlama yapmak istiyoruz. En güzel kahve takımları, çay takımları, banyolarda kullanılmak üzere en muhteşem havluları çıkartarak misafirler tarafından takdir toplamak oldukça hoşumuza gitmektedir. Sizin de mutfaklarınızda ki şık görünümler için mutfak havlusunda iğne oyalarını detaylandırmayı tercih ettik.  Sizler de iğne oyası modellerinin yapılışı hakkında sunduğumuz detaylar ile kendinizin tasarlayacağı modeller oluşturabilirsiniz. Karşılığında ise ‘’ ne kadar hoş bir model, bunu nereden aldın, benim mutfağıma çok yakışır.’’ gibi söylemler ile karşılaşabilirsiniz.

iğne oyası mutfakta - Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri

 

 

 

Mutfak Havluları Neden Tercih Edilir?

İğne oyası modelleri arasında beğendiğiniz tüm modelleri mutfak havlularınız için de yapabilirsiniz. İğne oyası model yapı aşaması olarak; İlk olarak zürafa yapımı ile başlamanızı tavsiye ederiz. Ardından ise ilerleterek modeller kurmaya başlayabilirsiniz. Başlangıçta kolay modeller tercih etmeniz sizlerin şevkini artıracaktır. Bitiminde ortaya koyduğunuz ürün için bir gurur kaynağı yaşayacaksınız. Ardından ise ağır modeller ile ilerletebilirsiniz.

mutfak havlusu 1 - Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri

Neden iğne oyası modelleri ?

Modeller içerisinde beğendiklerinizi çeyiz hazırlığında bulunan kızlarınıza, oğullarınıza da yapabilirsiniz. Şayet yapımını bilmiyor ve uğraşmak istemiyorsanız da bu ürünleri yaptırabilirsiniz. Neden iğne oyası derseniz bunun cevabını vermek oldukça kolay. İğne oyasının şıklığı ve duruşu hiçbir yerde yok. Yapılışı her ne kadar zahmetli gibi görünse de duruşu hiçbir modelde yok. İğne oyası mutfak havluları ve kenar dantelleri ile havlularınıza şekil verebilirsiniz. Bayanlar kenarlarına iğne oyası ile yapılmış danteller eklendiğinde daha güzel bir hal alan havlular tercih ediliyor. Ayrıca mutfak dekorasyonlarını da tamamlamak için de havluların model ve renkleri buna uygun seçilmektedir.  Daha fazla modelleri görmek için  kadinask.com’u takipte kalın.

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri Şıklığı
Author Rating
51star - Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri1star - Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri1star - Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri1star - Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri1star - Mutfak Havlularında iğne oyası modelleri

About -

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

2 comments

  1. Ayrıntılı bakıcam.

  2. Giresun merkezden ben Erva. Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2018 08:08:27

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane