Home / El işi / Örgü Bebek Battaniye Örnekleri

Örgü Bebek Battaniye Örnekleri

;

Örgü Bebek Battaniye Örnekleri

Biz kadınların bebeğimiz olacağı zaman hazırlık telaşına başladığımız bir gerçektir. En çok yaptığımız ise örgü bebek battaniyeleri, bebek yelekleri, örgü bebek yelekleri, patiklerdir. Bu yazımızda siz sevgili anne adaylarımıza örgü bebek battaniye örnekleri sunuyoruz.

Kadınların duyabilecekleri en güzel haber bebek bekledikleridir. Çünkü annelik duygusunu bütün kadınlar tatmak ister. Özellikle içinde kendinden bir parça taşıdığını düşündüğünde daha onu hiç görmeden bağlanır ve cinsiyetini öğrenir öğrenmez alış verişe başlar. Hatta bazı anneler o kadar sabırsızdır ki cinsiyeti beklemeden hem kıza hem de erkeğe olacak kıyafetlerden almaya başlarlar. En çokta aldıkları battaniyelere dikkat ederler. Çünkü çocuklarının doğduklarında en rahat yerde ve en rahat şeylerle yatmalarını isteler.

Örgü bebek battaniyeleri örnekleri annelerin bebekleri rahat uyusun diye en çok tercih ettiği battaniyelerdir. Fakat alırken ya da ördürürken en çok dikkat ettikleri tüy dökmeyen ipten olmasıdır. Hatta çoğu anne battaniyeler çok tüy döktüğü için uzun süre bebeğini örgü bebek battaniyelerinde tutarlar.

Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Her anne bebek battaniyesi yapmak ister. İşte sizler için örgü bebek battaniyesi yapılışını anlatıyoruz. Aslında örgü bebek battaniyelerini örmek o kadar da zor değildir. Eli el işi örmeye biraz yatkın olan bir kadın kendisi bile örebilir. Fakat ben bebeğimi daha cici daha süslü desenli şeylerle saracağım der ve aradaki modelleri yapamazsa ördürmesi gerekir. Erkek bebekler için genelde mavi ve yeşil örgü bebek battaniyeleri, kızlar içinse pembe, kırmızı ve mor örgü bebek battaniyeleri kullanırlar. Daha bebeğinin cinsiyetini bilmeden alan anneler ise genelde turuncu ve beyaz örgü bebek battaniyelerini tercih ederler. Çünkü turuncu ve beyaz hem kız bebeklerde hem de erkek bebeklerde kullanılabilir.

Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri / GALERİ

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

One comment

  1. Örgü Bebek Battaniye Örnekleri çok gerekli bir konu cidden..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane