Home / El işi / Patik Örgü Modelleri

Patik Örgü Modelleri

;

Son dönemlerde en çok rağbet gören tığ ile örülen patiklerdir. Tığ ile yapılan patik örgü modelleri yapılışı ve kullanım alanları ayrı bir hamaratlık gerektirir. Yaratıcı bir bakış açısıyla sabır ve özverili bir çalışma gerektirmektedir.

Tığ ile yapılan bu patikler özellikle annelerin kızları için en çok tercih ettiği modellerdendir. Gittikleri yerlerde kızlar hemen çıkartıp giymeleri için oldukça pratiktir bu nedenle çantada bulundurdukları ürünler arasında yer almaktadır. Öyle ki bazı modellerinde ayakkabı gibi görünmesinden ötürü tercih doğrultusunda Jean kotların altında oldukça şık bir görünüm kazanmaktadır.

patik yapılışı 2 - Patik Örgü Modelleri

Bayan Patik Örgü Modelleri

Videolu anlatımlar sayesinde bayan patik örgü modellerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Oldukça akıcı ve kolay anlatımlar sayesinde patiklerinize kolay şekil verme ve yapılacak değişiklikler hakkında ipuçları elde edebilirsiniz. Şık bir görünüm elde etmek için boncuk, pul, sim ya da kurdele gibi süsleme tekniklerini kullanabilirsiniz.

Kış günlerinizi ısıtacak olan patik modelleri ile hayatınızı bir adım daha kolaylaştırın. Ayrıca bebekleriniz için bebek patik örgü modellerini inceleyip el emeği örgüler ile ısıtın. Hatta ki hem bebeğiniz hem de kendiniz için aynı modeli yapıp hoş bir görünüm kazanabilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz ile hatırlarda kalacak hoş bir anı oluşturmuş olursunuz.

Patikler yaşlı genç, küçük büyük herkesin en çok rağbet ettiği ürünler arasındadır. Son zamanlarda her ne kadar da pandifler çıksa da gelenekselliğimizi yansıtan örgü patiklerin yerini asla alamaz.

rgü pstik modelleri 1 - Patik Örgü Modelleri

Örgü Patik Yapmak Artık Oldukça Kolay

Resim veya videolu anlatımları izledikten sonra sizde fark edeceksiniz ki pratik patik yapmak artık oldukça kolay bir hal aldı. Ayağı bileklerden sararak tek bir model ile değil babet ya da çizmeyi anımsatan pratik çorap kolaylığı sağlayan patik örgü modelleri vardır.

Ayrıca belediyelerin açmış olduğu belmek ya da beltek kursları ile bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede pek çok model inceleme ve çalışma fırsatı elde etmiş olacaksınız. Hem edindiğiniz çevre ile de hayatınıza renk katıp çocuklarınızın geleceğine birkaç hatıra el emekleri bırakmış olacaksınız. Sayfamızı takipte kalın bu ve bunun gibi pek çok model açıklamasıyla bilgi edinebilirsiniz.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
patik örnek modelleri
Author Rating
51star - Patik Örgü Modelleri1star - Patik Örgü Modelleri1star - Patik Örgü Modelleri1star - Patik Örgü Modelleri1star - Patik Örgü Modelleri

About -

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

15 comments

 1. Yanlış bildiğin birşeyi sayenizde öğrendim. sagol

 2. Patik Örgü Modelleri çok gerekli bir konu cidden..

 3. Harika bir konuya değindiniz gerçekten uzun zamandır böyle eğitici yazı görmemiştim. tşk.

 4. Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 5. Diyarbakır merkezden ben Ceren Soygazi. Merhaba siten vallaha iyi, şukuladım 05-11-2017 10:11:35

 6. Muhteşem bu kadarını beklemiyordum.

 7. izin verirseniz bu makaleyi paylaşıyorum.

 8. işte Patik Örgü Modelleri iyi incelemek lazım.

 9. Evet değişik bir açıdan yaklaşılmış tabiyiki görebilene yani

 10. Mrb sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

 11. Teşekkürler.

 12. Sevdim bu paylaşımı.

 13. İzninizle paylaşıyorum bende

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane