Home / El işi / Sakallı ipten tığla paspas yapımı

Sakallı ipten tığla paspas yapımı

;

Örgü bilenler için Sakallı ipten tığla paspas yapımı oldukça basittir. Ayrıca sakallı ipten; uğur böceği, lif modelleri, klozet takımları da yapılmaktadır.  Ayrıca sakallı iplerden oldukça güzel paspaslar ortaya çıkmaktadır. Banyo, kapı klozet takımları için paspaslar yapabilirsiniz. Sizlerde sakallı ipler ile bu çeşitlerden yararlanmak istiyorsanız internette yer alan detaylı anlatım videolarını izleyip yapabilirsiniz.

Her zevke uygun olarak çiçekli, renkli, nazar boncuklu modeller bulunmaktadır. Ayrıca yuvarlak, kare, uzun, kısa her model ürünler mevcuttur. Sakallı ip ile yapacağınız paspas örnekleri ile sizde evinizin dekorasyonuna renk katabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuz için ise renk renk sakallı iplerden klozet takımları yapabilirsiniz. Penye iplerden ayrıca evinizin her köşesi için paspas modelleri oluşturabilirsiniz. Banyolarınız için de penye iplerden ya da örgü iplerinden de paspaslar yapabilirsiniz. Şayet sizler örgü istemeyip ağaçtan vazgeçmeyenlerdenseniz ayrıca güzel modelleri bulunan ahşap paspaslar yapabilirsiniz.

sakallı ipten paspas - Sakallı ipten tığla paspas yapımı

Sakallı iplerden yatak odaları, banyo takımları, klozet takımları, lavabolar ve mutfaklarda kullanılmak için paspaslar yapılmaktadır. Piyasada bulunduğundan bu yana sakallı iplerden hemen hemen her şeyi görmek mümkündür. Kazak, lif, atkı, paspas, kilim gibi örgü yapılabilecek her şey için oldukça uyumlu bir iptir. Örgüye tutkulu bayanlar için yumuşak dokusu, parlak görüntüsü ile her evde bir şekilde kendine yer bulmaktadır.

Sakallı ipten tığla paspas yapımı İncelemesi

Son dönemlerde trend olarak ortaya çıkan sakallı ip ile yapılanlar arasında kürk görünümlü hırkalar uzun veya kısa model olarak oldukça rağbet görmektedir. Bayanların tarzlarına şıklık katan bu tarz giysilerde en önemli noktalardan birisi d iki beden büyük göstermesidir. Bu ip ile örülen giysileri örerken koyu renklerin tercih edilmesinde büyük yarar vardır.

sakallı ipten banyo paspası - Sakallı ipten tığla paspas yapımı

Sakallı ipten tığla paspas yapımı Nasıl olmaktadır?

Tığ işi kullanılarak sakallı iplerden paspas model yapılışını gerçekleştirebilirsiniz. Tığ ile gerçekleştirilen paspas yapımları örgü bile bayanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bahar aylarının gelmesiyle evlerde yenilikler başlar. Sizlerde ev dekorasyonunuz için renkli bir bahar havası oluşturmak ve biraz daha canlı görünen aksesuarlar kullanmak istiyorsanız sakallı ipler ile gerçekleştirilen paspas modelleri ile bunu sağlayabilirsiniz. Onlarca para dökmektense çocuk odası, mutfak, banyo veya balkonlarınız için güzel görünümlere sahip tüylü paspaslara sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
sakallı ipten paspas yapımı
Author Rating
51star - Sakallı ipten tığla paspas yapımı1star - Sakallı ipten tığla paspas yapımı1star - Sakallı ipten tığla paspas yapımı1star - Sakallı ipten tığla paspas yapımı1star - Sakallı ipten tığla paspas yapımı

About -

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

5 comments

  1. elinize sağlık.

  2. 10 üzerinden 6 veriyorum

  3. elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane