Home / El işi / Tunus İşi Bebek Yelekleri

Tunus İşi Bebek Yelekleri

;

Şirin bebek yelekler için Tunus işi bebek yelekleri detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Tunus işi, faklı bir örgü tekniğidir. Ayrıca tunus işi ile örülen bebek yelekleri oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Sizlerde kendi bebeğiniz ya da sevdiklerinizin bebeklerine hediye hazırlamak isterseniz bu örgü modelini seçebilirsiniz. Yapım aşaması oldukça zevkli olan tunus örgü modellerinde bebek yelekleri hazırlamanın tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.

Erkek Tunus işi bebek yelekleri

Örgü modelleri her zaman kızlar için örülmez. Erkek bebek yelekleri de oldukça şık durmaktadır. Kız çocuklarının sevimliliğinden dolayı yakıştığını düşünürüz. Ama erkekler için de hem sevimli hem de ağır bir görünüme kavuşurlar. Kız çocukları kendilerini biz sevmek istemesek dahi sevdirirler. Ama erkeklerdeki ağırlık hiç kimsede yoktur.

Bizde bu asalete yakışır modeller araştırmasına girdik. Öncelikle genelde mavi renk tercih edilir ama krem, gri renklerde oldukça şık bir görüntü kazandırmaktadır. Örgü yelek modelleri tamamlandıktan sonra farklı simgelerden oluşan karakterler ile yaka kısımlarına hareketlilik katılabilir. Ya da düğme seçiminde belirlenen modele göre örtüşecek biçimde seçilebilir.

erkek bebek yelekleri 4 - Tunus İşi Bebek Yelekleri

 

 

 

Kız Tunus işi bebek yelekleri

Kızlar için yapılan örgü modelleri oldukça renkli bir görünüm ortaya koymaktadır. Kız bebek yeleklerinde seçilen renkler ve modeller ile kızlarımızın sevimliliğine sevimlilik katacak eşdeğerde olurlar. Pembe renklerin ağırlıklı olarak tercih edildiği yelek modellerinde oldukça basit örgü modelleri ile kış aylarına karşı bir tedbir oluşturabilirsiniz. Ayrıca modellerin ağır ya da hafif oluşu fark etmez. Yapım aşamasının bitiminin ardından süslemeler ile yeleğe yine hareketlilik kazandırabilirsiniz. Belirlenen düğme modelleri ya da yaka kısmına dikilecek olan broşlar ile yelek bambaşka bir görünüme sahip olabilir.

kız bebek yelekleri - Tunus İşi Bebek Yelekleri

Sizlerde yelek örgü işlemini ve tüm detaylarını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Büyükşehirlerde yer alan belmek kurlarına katılabilirsiniz. Ya da bir yakınınızdan yardım alıp yine öğrenebilirsiniz. Ayrıca internette yer alan eğitim video veya detaylı anlatım resimleri ile de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Haydi, başlayalım ve hem kendimizi hem de etrafımızdakiler mutlu edelim. Göreceksiniz ki örgünüzün bitiminden sonra yaşadığınız o gurur ve sevinç hiçbir şeye değişilmez. Hele ki o el emeğiniz sevdiklerinizin üzerinde yer alıyor ise bambaşka olacaktır.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Tunus İşi Bebek yelekleri
Author Rating
51star - Tunus İşi Bebek Yelekleri1star - Tunus İşi Bebek Yelekleri1star - Tunus İşi Bebek Yelekleri1star - Tunus İşi Bebek Yelekleri1star - Tunus İşi Bebek Yelekleri

About -

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

2 comments

  1. Ben 60 yaşına geldim onca makale okudum ” Tunus İşi Bebek Yelekleri ” gibi keyifli yalın El işi alanında yazı görmedim.

  2. Harika bir konuya değindiniz gerçekten uzun zamandır böyle eğitici yazı görmemiştim. tşk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane