Home / Aşk / Uzun Soluklu Bir İlişki İçin Gerekli Olan Nedir?

Uzun Soluklu Bir İlişki İçin Gerekli Olan Nedir?

;

Uzun soluklu bir ilişki için ne yapılmalıdır sorusunun cevabını birlikte aramaya ne dersiniz? İyi bir ilişki için bazen büyük fedakârlıklar yapmak hatta birçok konuda Ödün vermek gerekebilir. Lakin bunun dengesini korumak gerçekten çok önemlidir fakat unutmamak gerekir ki vermiş olduğunuz ürünler kişiliğinize zarar verebilmektedir. Aşık olduğunuzda mantıklı karar vermek oldukça zorlaşmaktadır. Fakat uzun soluklu bir ilişki İçin karşısında karşımıza neler çıkaracağını bilmediğimiz için bir takım zorluklar yaşamanız mümkün.

Birçok kez oldukça küçük görünen kişisel alanlarınızı koruyabilmek adına kadinask.com olarak sizlerle paylaşıyoruz.

uzun soluklu bir ilişki için ne gerekli 1024x683 - Uzun Soluklu Bir İlişki İçin Gerekli Olan Nedir?

DÖVME YAPTIRMAK

 

Aşkınızı ispatlamak anlamında bir takım işler yapılmaktadır Örneğin aşkını ispatlamak için vücudumuzun herhangi bir bölgesine bir işaret yani dövmeye ihtiyacınız olmadığını belirtmek istiyorum. Karşınızdaki insana onu sevdiğinizi hissettirmeniz gerçekten önemli bir durumdur. Vücudumuzda onun adı ne sonsuza kadar taşıyarak bir hissettirmek ten bahsetmiyoruz. Bunun için ona sevdiğin için en iyi şekilde göstermeniz yeterli olacaktır. Fakat bunu yaparken gerçekçi olmanız gerekir. Çünkü karşınızdaki insana hissettiğiniz Duygu’nun yoğunluğunu her zaman aynı şekilde hissetmenizin garantisi yoktur. Biraz düşünmenizi istiyorum Hiçbir sevgili vücudunda eski sevgilisinin adını taşıyan birisi ile Görüşmekten hoşnut olmaz.

 

İŞLERİ ERTELEMEK

 

Yapılan en büyük sorunlardan bir tanesi işleri ertelemek hususudur. Sevdiğiniz insanla görüşmek için Örneğin çalıştığınız işletmede yapmanız gereken bir iş vardır fakat siz akşam sevdiğiniz erkek arkadaşınız da görüşmek için gün içerisinde öğle molası yapmayarak veya gece sabaha kadar mesai yaparak doğru bir şey yaptığınızı düşünmeyin. Bu durum ilişkinize bir katkı sağlamadığı gibi kariyer alanında sizi geriye itecektir. Özgüven kaybı yaşamak içten bile değil. Onu ne kadar çok severseniz sevin Hatta tüm zamanınızı geçirin fakat hayatta sizlerin üzerinde olan sorumlulukları asla unutmayın.

ONUN İZLEDİĞİ FİLMİ İZLEMEK

 

İlişkide Yapılan en büyük hatalardan bir tanesi de sevdiğiniz kişiyle o mutlu olsun diye onun sevdiği filmleri beraber izlemektir. Erkeklerin birçoğu aksiyon filmi sevenler fakat sesin romantik komedi filmleri izlemenize anlam veremezler. Sırf o aksiyon filmi seviyor diye onunla birlikte keyif almadığınız bir filmi izlemek Kesinlikle doğru değildir Bu yüzden sinemaya gittiğini zaman onun sevdiği filmleri izlemek yerine sizin sevmiş olduğunuz filmleri de izlemek mümkün olmalıdır. Başka film izlemek istemiş olmanız onu da sevdiğinizi Hatta daha az önemsediğinizi göstermez.

 ask - Uzun Soluklu Bir İlişki İçin Gerekli Olan Nedir?

ARKADAŞLARINIZ İLE OLAN BAĞLARINIZI KOPARMAK

İlişkinizin ilk zamanlarında sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek istemeniz gayet doğal bir şeydir. Arkadaşlarınızı biraz ihmal etmeniz sorun değildir fakat sırf sevdiğiniz insan istemiyor diye arkadaşlarınız ile bağlantılarınızı kopardınız doğru bir şey değildir. Unutmamak gerekir ki hayatınızda odan yeni bir ilişkiye Yelken açtığınız kişi olmadan önce sizin hayatınızda kurduğunuz arkadaşlarınız vardı. Bir düşünün sırf sevdiğiniz insan arkadaşlarınızla vakit geçirmenizi istemediğini düşünün sizde onu çok sevdiğinizi göstergesi olarak Onun bu isteğini yerine getirdiniz fakat ilişkiniz kısa sürdü O zaman Arkadaşlarınıza Kendinizi nasıl kabul ettireceksiniz aynı durum sizin başınıza gelsin ister miydiniz o yüzden ilişkiniz esnasında hayatınızın merkezi olarak kabul ettiğiniz sevgiliniz ile arkadaşlarınız arasındaki bağı çok iyi korumak gerekmektedir sevdiğiniz insan arkadaşlarınızı sevmeyebilir. Arkadaşlarınız ile görüştünüz esnada sevgiliniz kendisini Başka planlar yapmanın yanında istemiyorsa görüşmeye bilir. Fakat sevgiliniz istemiyor diye arkadaşlarınız ile aranızı bozma düşüncesi kesinlikle büyük bir hata olacaktır.

 

HOBİLERİ İLE UĞRAŞMAK

 

Örneğin erkek arkadaşınız bilgisayar oyunlarını çok seviyor Hatta bu şekilde birlikte vakit geçirmek sizi çok mutlu ediyor lakin sevdiğinizin en büyük hobilerinden bir tanesi yamaç paraşütü ise o noktada biraz durmanız gerekmektedir çünkü ilginizi hiç çekmeyen Hatta sizi oldukça korkutan bir hobiyi yapınız gerekmiyor Sırf o istiyor diye ona katılmak zorunda değilsiniz. Onun bu isteklerini kabul ederek kendinize zarar vermek yerine onu Yamaç paraşütüne uğurlama esnasında yanına bir buse kondurarak ona iyi şanslarını dilemek ya da birlikte isteyerek yapabileceğiniz yeni hobiler edinmek daha doğru bir karar olacaktır.

 

YEME ALIŞKANLIĞI DEĞİLŞİKLİĞİ

 

Düşünün ki yıllardır Hatta kendinizi bildiğiniz bile değil vejetaryen olduğunuz halde sevdiğiniz kişiyi Sırf o sevdiği için Et yiyor diye yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz Kesinlikle doğru değildir. Tabii bu durumun Aynısının tam tersi için de geçerlidir. Bence doğrudan karar ikinizin de yeme alışkanlığınızı uygun bir mekan seçimi olacaktır.

 

EVCİL HAYVANINIZDAN VAZGEÇMEK

 

Hayatınızdaki kişinin kedilerden ya da köpeklerden korktuğunu varsayalım. Belki de köpekleri alerjisi var fakat evcil hayvanınız dan tamamen vazgeçmeniz yerine hayatınızı iki kişiyi korkularını yenmesi için ona destek olarak evcil hayvanınız ile birlikte olabilirsiniz ya da alerji ilacı almayı da alternatifler arasında bulundurmakta fayda var.

 

EŞYALARINIZI YENİLEMEK

 

Yeni bir ilişkiye başladınız erkek arkadaşınız sizin giyiminize müdahale ediyor başlangıçta pek rahatsız edici gelmeyecektir çünkü hayatımdaki insan beni ne kadar da çok seviyor diye düşündüğünüzü hisseder gibiyim Fakat bu durum kişisel sınırlarınıza yapılan saldırı olduğunu bilmenizi isterim Ne giyip giymeyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz Bu konuda hiç kimsenin yönlendirmesine ihtiyacınız yoktur. Bu yüzden elbiselerinizi gardırobunuzdan çıkararak Arkadaşlarınıza vermeniz yerine sizi giyiminizde karakterinize benimseyen kişisel sınırlarınızı saygı duyan bir erkek tercih etmeniz doğru olacaktır.

 aşk için fantezi 1024x576 - Uzun Soluklu Bir İlişki İçin Gerekli Olan Nedir?
FANTEZİLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK

 

Sırf hayatınızı ki insan keyif alacağı için size dayattığı fantezileri uymak zorunda değilsiniz Sırf o istediği için bir şeyler yapmak doğru değildir. Cinsel hayatta fantezi ebetteki yer var fakat ikinizin de karşılıklı olarak istediğiniz fanteziler olması cinsel fantezilerinizi gerçekleştirmek adına doğru bir karar olacaktır. Partnerinizin isteklerine boyun eğmek yerine karşılıklı konuşarak bu durumu İkinizin de mutlu olabileceği şekilde değiştirmek sizin elinizde.

ÖZEL GÜNLERİ ONUN AİLESİ İLE BİRLİKTE GEÇİRMEK

 

Bayramlarda ve belirli özel günlerinde mesela yılbaşında gecesini ailesi ile geçirmek istemek gayet doğal bir karardır fakat Unutmamak gerekir ki sizde bir aileyi sahipsiniz. Özel günlerinizi aileniz ile birlikte geçirmek istemeniz gayet normal bir karardır sırf sevdiğiniz mutlu olacak diye onunla Tüm özel günlerinizi onun ailesiyle geçirmek yerine onunla bu durumu konuşarak iki taraflı olarak sırayla birbirinizin ailesine dönüşümlü olarak ziyaret edebileceğiniz programlar yapmanız mümkün.

 

About kadinask

Check Also

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Şeyler

Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu şeyler Biz kadınlar her zaman modaya uygun ve rahat şeyleri tercih …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane