Home / El işi / Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni İğne Oyası Modelleri

;

2017 Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni yıla Kısa bir süre kalması sebebiyle değişen modaya günümüzün rahatlığına uyması için yepyeni iğne oyası modelleri de tasarlamaya başladı. Çağımıza uygun kullanımı kolay rahatlık ve şıklığı buluşturan yeni iğne oyası modellerini  siz sitemiz okuyucuları için araştırıp sunmaya devam ediyoruz. Yapılan anketler sonucunda ortak bir payda buluşarak zarif ve kibar modelleri en çok tercih edildiğini söylemek mümkün 2017 yılında Sizlerde zarif kibar Fox renklerden oluşan iğne oyalarını kullanabilirsiniz. Yazmaların kenarlarını süsleyen iğne oyaları birçok farklı seçeneği ile sizlerle buluşuyor merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını bulabileceğiniz sitemizde kolay iğne oyaları ile sık görünmenin kısa yoluna Sizlerde ulaşabilirsiniz. Günümüzde en çok revaçta olan oya örnekleri içinde iğne oyaları başı çekmektedir. Birbirinden güzel modeller farklı tasarımları Sizlerde kıyafetlerimizle buluşturarak şıklığın ve bütünlüğün görünümüne kavuşabilirsiniz. Birbirinden güzel modelleri sosyal medya hesabında ulaşmanız mümkündür Sizler de modern çağa ayak uydurmak istiyorsanız Günümüzde en çok kullanılan 2017 yeni iğne oyası modelleri sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yeni pembe igne oyasi kenar ornegi 1 - Yeni İğne Oyası Modelleri

Farklı Oya Modelleri

Sitemizden Ulaştığınız birbirinden farklı oya modelleri Sizler de kendi kombinlerinizi yaparak şık ve modern görünümü bir araya getirebilirsiniz. Birbirinden farklı tülbentlere yapacağınız çiçekleri ile uyumlu ya da kıyafetlerinize bulabileceğiniz farklı yemenilerle istediğiniz Işıklı ulaşabilirsiniz isterseniz sıra isterseniz kopmalı çiçekli modelleri rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizlerde tarzınıza en uygun modeli seçerek şık görünüme kavuşabilirsiniz günümüzde kıyafetlerimiz ve bütünlük sağlayan tülbentleri birbirinden farklı ve çeşitli iğne oyası modelleri ile bütünleştirip bilir çok hoş bir görüntüye Sizlerde ulaşabilirsiniz birbirinden özel ve başka bir yerde çok fazla rastlayacağınız modelleri sitemizden ulaşmanız mümkündür.

İğne Oyası İçin Gerekli Malzemeler

İğne Oyası İçin Gerekli Malzemelerini olmadan iğne oyasını yapamazsınız. İğne oyası yapabilmek için bazı malzemelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu malzemeleri tuafiye ve iplik satan her yerden rahatlıkla bulabilirsiniz. Oldukça uygun olan iğne oyası malzemeleri  bütçenizi sarmaz.

  • İplik
  • iğne oyası için özel iğne
  • tülbent

İğne oyası malzemeleri arasında yer alır. Bunlara sahip olarak güzel bir iğne oyası elde edebilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Modelleri /Galeri

 

indir 5 1 - Yeni İğne Oyası Modelleri

indir 6 2 - Yeni İğne Oyası Modelleri

indir 7 1 - Yeni İğne Oyası Modelleri

 

indir 8 1 - Yeni İğne Oyası Modelleri

images 1 - Yeni İğne Oyası Modelleri

images 1 1 - Yeni İğne Oyası Modelleri

images 2 1 - Yeni İğne Oyası Modelleri

 

images 3 1 - Yeni İğne Oyası Modelleri

 

About kadinask

Check Also

iğne oyası hakkında bilinmeyenler - Facebook’da İğne Oyaları

Facebook’da İğne Oyaları

Oldukça şık ve zarif oya modeller tercih edenleri sayfamıza buyur edelim. Bugünkü yazımız da facebook’da …

7 comments

  1. İzninizle paylaşıyorum bende

  2. Tebrikler.

  3. Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

  4. On numara 5 yıldız desem az olur. teşekkürler

  5. Muhteşem bu kadarını beklemiyordum.

  6. Yeni İğne Oyası Modelleri konusunu bu kadar detaylı görmemiştim. teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Kadn Sitesi online eczane